Skocz do zawartości
meno

Nie działają silniczki świateł mijania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działają silniczki świateł mijania co może być przyczną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezpiecznik, przełącznik, złączki, kable, wtyczki, silniczki - sprawdzałeś cokolwiek. Wróżka ma wolne.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze nie w swoim modelu.

Przenoszę do modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Hlebovsky
      Witam

Przyszedłem do Was z zapytaniem o 2 elementy załączone na zdjęciu (oznaczone kółkami)

Jedynie co chcę wiedzieć to: Jak się nazywają to, jakie mają zastosowania w pojeździe i czy mogę je zdemontować?

Z mechaniką nie jestem za Pan Brat, inaczej nie przychodziłbym na forum, a nie wiem jak mam szukać informacji nie wiedząc jak się nazywają.

• Przez f4zer
      Witam,
      Mam problem z elektryką w Corsie 1.2 75 KM LPG 2002 rok, mianowicie po wyłączeniu silnika i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki, na desce rozdzielczej mrugają dwie kontrolki z charakterystycznym stukaniem, jedna na żółto check engine, a druga na czerwono poduszka powietrzna. Kilka razy zdarzyło się że po wciśnięciu pedału hamulca mruganie ustępuje, a po odpuszczeniu hamulca ponownie problem wraca. Po pewnym czasie kontrolki mrugają nawet gdy przyciska się pedał hamulca. Z odpalaniem nie ma problemu, lecz główny problem jest taki, że akumulator przez noc się rozładowuje. Byłem z tym problemem u elektromechanika, zakodował ponownie immobilizer i wymienił kostke immobilizera , lecz po kilku dniach problem ponownie wrócił. Co może być przyczyną w takim przypadku?

Poniżej film

Corsa_C.mp4  

• Przez Qsiorz
      Witam
      Czy ktoś dokładał już oryginalną klimatyzację do opla corsy c, do auta które jej nie posiadało. 
      Posiadam w nim silnik 1.2 i chciałbym takową klimatyzację dołożyć.
      P.S. poszukałem na forum ale nie znalazłem podobnego tematu
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.