Skocz do zawartości

Przegub astra g 2.2 dti nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Gość tedyhees1

akurat sie sklada ze podales mi stronke inter carsu w ktorym nie dosc ze zdzwonilem to i sprawdzalem na internecie i jedyne co wynika to ze vectra b w 2.2 dti ma 33/35 uzebienia a nie jak astra 33/25 ktore to wogle astra ma tylko wewnetrzne na tej stronie,,,,, wiec ameryki nie odrkylismy ......i nie musze sie tym bawic mi zalezalo na pytaniu czy mozliwe ze ktos wlozyl poloske od vectry b ktora ma na wewnetrznym tez 27 zebow i gdyby polos byla od vectry wychodzi na to ze pasuje bo wymiar ok z moich zrodel innych stron i sklepow nie tylko tej na ktorej nie widac akurat tego. a jesli nie mozliwe to moze on cos z pospiechu spartaczyl i tyle nie obwiniam go tez poki sie nie dowiem a widze ze jedyne wyjscie to zdjac odkrecic i sprawdzic i tyle w tym temacie.

 

dzieki za fatyge ;;;;p


mialo byc wewnetrzne przeguby ****** na mysli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tedyhees1

z tego co mowil to zdjal wiadomo wachacz oslone wlozyl ta czesc ktora ma byc wymieniona a wiec przegub zewnetrzny strona od piasty pasowala natomiast ta strona ,,wg niego''' od lacznika do trzonka nie pasowala tlumaczac sie ze u mnie w aucie idzie wiekszy badyl z inna iloscia zebow wszystko trwalo zaledwie pare min bo bylem w okolicy i jakos tak sie stalo ze jak to uslyszalem zaczalem dzownic do sklepu ktory mi sprzedal mieli zajete.......,,,,,wiec ooddzwonilem aby niepotrzebne koszta a wiadomo dla niego to tez czas i pieniadz jak tak wklada i wyklada raczej nie wkreca podnosnik robota czas , wiec mowie wez to zloz i tyle a potem sie pomysli, i tak to wyszlo ale to co niby wchodzi w ten trzpien ten taki badyl nazwe to co laczy zew. z wew, ze w to nie wchodzi bo sa inne uzebienia....a ze usluchal ode mnie ze zloz to ja nie wiedzac do konca w tym momencie to zlozyl dodajac smaru pod gume ktora i tak to wymiany jest mowil ze sucho juz bylo to chociaz tyle zrobil na tzw ,,poki co'' i i teraz nie wiem bo jak przyszedlem to mowil ze sie spieszy bo czekal specjalnie na mnie a ja bylem 15 min pozniej po tel,,, czy mu wierzyc czy dac komus innemu i tyle .....nie wiem sam ale skoro mial rozkrecone to by to jednak zrobil, zastanawia mnie czy od innnego modelu podeszlo jak tak i kiedy czy ten co mi sprzedawal majac 5 gwiazdek ze tak nazwe na allegroooo chociaz nie stamtad czy faktycznie cos nie halo ogolnie jest to sport wersja ma nizzsze zawieszenie ale to chyba na tyle czyzby cos innnego????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten badyl to polos

zmien mechanika

to na poczatek

 

 

wersja sport ma nizszy zawias

czasem inne heble

reszta jest taka sama

nie wiem co kupiles i u kogo

podaj numery czesci ktore kupiles

podaj numer VIN

bedziemy mieli czas to sie posprawdza

bo teraz poza iloscia zebow i slowem mechanika

nie wiemy nic wiecej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tedyhees1

z tym zawiasem to fakt, ma nizzszy bo jakos lekko nizej siedzi jakby w stosunku do innych , moim zdaniem nawet ladniej to wyglada, jak sie jedzie to jak moze nie taczka ale odczuwalne jest twardziej jest, za to na autostradzie moim zdaniem lepiej np przy 180, niz zwykla wersja, ale pomijajjac to podaje nr vin :

W0L0TGF0835138636

 

przegub marki statim model c.252 ponoc pod 2.2 dti do astry g

 

dziwny przypadek ale jak wspomnialem albo wina jego nie uwagi albo faktycznie cos nie tak nie sa to duze problemy ale zawsze cos na przyszlosc dla czytelnikow by zostalo:)


z tym ze ,,,z tego co wiem i czytalem i na nawet jednym zlocie w holandii swego czasu bylem to wersja sport to po liftingu a przed to sportive ma to samo nawet amory jedyna rzecz to springiii wiec raczej nie ma wersja do tego wtym przypadku nic ..........ale to jak mowie moje doniesienia


hmmm,,,,, to takie OPC w wersji Diesel .........jakby

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności