Skocz do zawartości

Swap silnika c24ne , problem z głowicą.


Gość Belzebub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Gość Belzebub

Witam ponownie , głowica zakupiona za 7 stów, splanowana, dane nowe uszczelki zaworów i uszczelka pod głowicą . Auto juz się nie grzeje i jest troche lepiej z jazdą. Przepraszam że jestem taki niereformowalny , nie chce nikogo denerwować , po prostu mało wiem i chce wiedzieć więcej i na prawde duzo czytam na forum - może mało rozumiem. Ale chciałbym sie uczyć .
Mam znowu pytanie dotyczące silnika . A mianowicie jak ten silnik powinien pracować ? Bo mój pracuje troche jak diesel , czyli troche klepie i nie wkręca sie na obroty , do 3,5 tys i dalej ma juz ciężko się wkręcać . Jak sie za to zabrać ? Czytać kody błędów , mostkując kostke ? Bo raczej duzo może być przyczyn ? Przepływomierz , wtryskiwacze , sonda lambda ? : (

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belzebub

No właśnie świeci się , ale czasami gasnie , po tem znowu sie zapala. WIec pomysł dobry ?
No i spalanie gazu na poziomie 21 litrów lpg. Na benzynie nie chodzi i na razie brak funduszy by to naprawic.

Edytowane przez Belzebub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj

skoro sie swieci to dawno powinienes to zrobic

padnie do konca i dopiero bedzie placz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belzebub

Użytkuje go od 2 tyg. Co padnie do konca ? Z tego co czytałem to chyba od czytania bledow zaczac ? Czy coś wczesniej moge sprawdzic ?
Dobra , jak zczytam błedy to napisze bo tak to mozna chyba tylko gdybac sobie .

Edytowane przez Belzebub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego

smigasz w trybie awaryjnym

powod nieznany a jest ich od groma

silnik dostaje przez to po dupie

wiec odczyt i usuwanie usterki

albo odstawienie auta na parking

proste jak budowa cepa

 

jak juz odczytasz bledy

to udaj sie do forumowej wyszukiwarki

ten temat zamykam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności