Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim na forum.

Mam problem z Android Auto w Opel Astra V. Po podłączeniu telefonu - LG G4c (aplikacja android auto zainstalowana) brak komunikacji - samochód nie widzi telefonu ani telefon samochodu. Czy możliwe jest, że wersja oprogramowania w samochodzie jest niewłaściwa? W menu konfiguracyjnym w samochodzie mogę włączyć/wyłączyć Apple CarPlay, ale nie ma opcji włączenia wyłączenia Android Auto. Czy ktoś mógłby mi potwierdzić, że taka opcja występuje? Mam wersję z ekranem 8" + navi.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łączysz kablem?

With mobilephone sent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak do gniazda w podłokietniku. Próbowałem 2 różne kable.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to jest powód:

"W przypadku R 4.0 IntelliLink integracja z telefonem przez Apple CarPlay i Android Auto będzie możliwa już od początku roku modelowego 2016, natomiast udostępnienie integracji przez Android Auto w systemach Touch R 700 i Navi 900 IntelliLink jest planowane na kolejne miesiące przyszłego roku."

Źródło: http://media.gm.com/media/po/pl/opel/news.detail.html/content/Pages/news/po/pl/2015/opel/05-28-lider-android-apple-carplay.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe to, choć może nie być aktualne - bo to informacja prasowa sprzed roku.

Czy ktoś mógłby mi potwierdzić, że działa u niego Android Auto w Astrze V z Navi 900?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ja mam R 4.0 IntelliLink i też mi nie dzieła AndroidAuto. Telefon się łączy ale aplikacja nie działa .

Filmiki, zdjęcia można oglądać ale aplikacja AndroidAuto się nie uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

AndroidAuto działa : SMILE :, jedyny problem to taki że nie mam paska z narzędziami, jest tylko czarny pasek zamiast menue.

Masz Navi 900? Aktualizowałeś soft w serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz Navi 900? Aktualizowałeś soft w serwisie?

Ja mam R 4.0 IntelliLink i nic nie aktualizowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem taką recenzję

w 9:33 widać, że w menu występuje Android Auto (u mnie nie ma). Test dotyczy co prawda Astry ST, ale Navi 900 chyba ten sam co w hatchback?

Czytając posty na brytyjskim forum natknąłem się też na informację, że aktualizacja softu ma zostać wydana wkrótce (miała być już w kwietniu), ale jej wgranie będzie płatne :( Czekam też na odpowiedź w tej sprawie z serwisu Opla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi