Skocz do zawartości
fudal88

Astra f 95r oświetlenie wnętrza i bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z oświetleniem wnętrza i bagażnika, sprawdzałem wszystkie styki i są dobre (przeczyszczone też), żarówki są dobre, bezpieczniki wszystkie wyglądają w porządku jednak światło nie świeci ani z zapłonem ani bez. Sprawdzając miernikiem napięcie między stykami nie pokazuje nic i tu pytanie czy ktoś wie gdzie leży problem bo ja już nie mam pomysłów. Dodam że światło w schowku się świeci normalnie. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz prąd na bezpiecznikach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na bezpieczniku f24 jest prąd ale koło 1.5-2V zamiast 12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mozesz mieć gdzieś zwarcie albo uszkodzony kabel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sprawdzić gdzie jest to zwarcie ? Do kabla to całą podsufitkę bym musiał ściągać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jeżeli nie masz prądu na wejściu do bezpiecznika to po prostu masz problem z zasilaniem bezpiecznika a nie z przewodami w podsufitce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez basteeq
      Witam, co może być problemem jeżeli bagażnik się nie otwiera? Wygląda to tak że kiedy otwieram od środka jest jeden moment w którym zaswieca się podswietlenie bagażnika. Kiedy zarygluje zamek srubokretem i klapę ustawie w pozycji kiedy świeci się podswietlenie bagażnika, wtedy reaguje na przycisk otwierania. Sprawdzalem już przewody w gumowym peszli między klapa a nadwoziem i jest okej, jakieś porady?
      Chwilę się bawiłem teraz i jak się postuka lekko po klapie w okolice zamka to za którymś razem reaguje i otwiera się.
      Dziekuję za pomoc 
    • Przez TonagoFull
      Witam. 
      Mam taki mały problem, kilka miesięcy temu zdemontowałem oryginalny podłokietnik. Był już bardzo rozklekotany. Ostatnio zamówiłem sobie zamiennik, zamontowałem go za hamulcem ręcznym. Niestety gdy się oprę o niego to cały podłokietnik wraz z tym plastikiem do którego jest przymocowany odpada. Ten plastik trzyma się na bardzo słabych zaczepach i pytanie, macie może jakiś patent na to albo pomysł co zrobić, żeby ten plastik nie odczepiał się? Bo jednak szkoda trochę tych pieniędzy za podłokietnik, a nie wiedziałem że tak będzie, szkoda żeby był bezużyteczny w tym aucie. 
    • Przez martin1
      Witajcie. Kupiłem ostatnio wideo rejestrator i od samego początku przeszkadza mi przewód który zwisa z pod szyby. Chciałbym go poprowadzić na górze pod tapicerką, boczną maskownicą oraz gdzieś pod schowkiem. Czy ktoś z Was już próbował w ten sposób pozbyć się zwisających kabli? Jak idzie demontaż plastików w Corsie C?
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.