Skocz do zawartości
overpete

CORSA C, radio szum problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno pojawil sie pewien problem.

Podczas jazdy nagle radio przestalo odbierac stacje, pojawil sie szum na każdej czestotliwości. Czasami gdy uruchomie samochod odbiera mi bardzo zakłóconą losowa stacje az w koncu przestaje odbierac w ogole. Tylko slychac szum.

Co to moze byc ? czy ktos mial z was taki problem? sprawdzilem antene, jest cala.

Model radia wbudowany fabryczny Grundig 2002

z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjmij radio. Prawdopodobnie wtyczka antenowa luźno siedzi i wypadła. Już raz tak miałem, choć mam inne radio. Możesz lekko podgiąć, aby lepiej się trzymała. Ogólnie ilość ściąganych stacji jest ok, ale w innych samochodach widziałem lepsze osiągi w tej kwestii.

Edytowane przez l.ukasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, okazało się że ta wtyczka wypadła... luźno siedzi, myśle że zakleje taśmą izolacyjną.

Wystarczyło zajrzeć do środka...

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez LukasOpeth
      Witam. Od wczoraj zaobserwowałem stukanie przy puszczaniu i wciskaniu sprzęgła. Stukanie występuje pod koniec puszczania i na początku wciskania pedału. Na zgaszonym silniku sprawdziłem i nie wystąpiły te objawy. Dziś po przejechaniu 30km zobaczyłem mała kropkę pod samochodem. Powiedzmy środek maski lekko po prawej stronie jeżeli chodzi o to skad orientacyjnie kapnelo. Biegi wchodzą jak zawsze. Sprzęgło łapie wysoko ale tak miałem od kiedy go kupiłem. Czy można z tym jeszcze chwilę jeździć czy muszę go jak najszybciej oddać do mechanika? Nie chciałbym żeby mi sprzęgło przestało działać w korkach w Warszawie jak ktoś miał takie objawy to docenię każda radę, sugestie.
      Opel Corsa c 1.7 ctdi 2006 rok 3 drzwiowy. 
    • Przez garas_
      Witam. Ostatnio fabryczne radio zaczęło szwankować i chciałbym wymienić je na inne z wyświetlaczem LCD, tak, żeby można podłączyć do niego kamerę cofania. Jakie polecacie radio? Jestem w temacie kompletnie zielony, więc proszę o jakieś sugestie.
      Vivaro 2008r.
      Pozdrawiam
    • Przez Aetheris
      Witajcie,
      Od pewnego czasu nie działał mi panel w radiu. Nie mogę zmienić stacji, wyciągnąć płyty itd. Jedyne co działa to wyłącznik radia (pokretlo), a radiem steruje na kierownicy. 
      Ostatnio padł akumulator no i teraz trzeba wpisać kod żeby uruchomić radio. Nie mogę jednak wpisać kodu, bo nie działa panel. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Kto może odblokować radio ? Czy mogę wymienić ten element radia jakim jest panel na nowy i będzie działać żeby wpisać kod ? Proszę o pomoc, nie mogę żyć bez muzyki w samochodzie. 
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.