Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez laciatyy
      Witam, mam pewne pytanie odnośnie rejestracji Anglika po przekładce rejestrował ktoś? Może coś zrobię złe. Przekłada zrobiona w 100% razem z otwieraniem maski i siedzeniami. Gdy pojechałem do stacji okręgowej obok miejsca mojego zamieszkania diagnosta zaczął się wypytywać, powiedziałem stanowczo ze auto przyjechało na kołach i żadnej przeróbki nie robiłem, kupiłem go w takim stanie. Zażądał potwierdzenia od serwisu Opla, możecie mi coś poradzić? Czy sprawa jest przegrana? Trochę szkoda bo auto naprawde w dobrym stanie.. pozdrawiam 
    • Przez Ciutrella
      Witam. Problem z vectrą 1.8 nie wiem czy dobrze wybrałem wersję silnika ale chodzi napewno o 16v i jest to vectra poliftowa z 99r. Auto faluje na obrotach tak od 1.5k do 0,5k. Nie ma silniczka krokowego A przynajmniej takiego jak mają starsze opelki. Przepustnicaj jest na linkę.
    • Przez opelastraf300000
      Mam okazję kupić opla z silnikiem z14xep, niewielki przebieg pojazdu 100 tys km, ale silnik dwukrotnie remontowany (pierwsza naprawa nie wyszła - dalej brał olej) czy jest szansa że taki silnik bedzie jeszcze sprawny w dłuższym okresie eksploatacji?
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.