Skocz do zawartości

Szum turbiny


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak bo to te same silniki co w captiwach. Generlanie to antara to niewiele ma wspolneog z oplem. To małpa chewroleta. Tak sterowanie jest serwem elektrycznym. Dosc czesto psulo sie to i ta czesc z tego co pamietam nie byla dostepna osobno tylko jako calosc z turbina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem czujnik podciśnienia turbiny i nadal ten sam szum. Przyblize może jeszcze dokładniej ten dziek ,pojawia się on w granicach do 1800obr.przy spokojnym przyspieszaniu dziek ten przypomina upust sportowej turbiny a przecież sportowa to ona nie jest. Jak przyspieszam energicznie i zmieniam biegi to tego dźwięku nie ma więc już sam nie mam pomysłu

Widzę że temat tabu. Chciałbym zapytać skoro turbina jest sterowana serwerem to turbina nie posiada sztangi która steruje kierownicami

Chciałbym zapytać skoro turbina w tym aucie jest sterowana serwerem elektrycznym to czy turbo posiada sztange która steruje kierownicami czy nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość piotrek1974

Cześć Janek82 Słuchaj mam ten sam problem co Ty właśnie koło 1800 obrotów przy zmianie biegów coś mi szumi jak ciągnę wyżej jest ok.

Jak znalazłeś usterkę to przydała by mi się jakaś podpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie rozwiazalem tego problemu ale na moje to wina kierownic turbiny. Ciężko żeby ktoś coś tu doradzil na tym forum wszyscy zamiast podpowiedzieć to do mechanika od razu odsylaja. U mnie jest tak gdy delikatnie przyspieszam to słyszę szum turbiny po czym nagle jakby coś się odblokowalo i jest cisza i dostaje kopa. Gdy jednak przyspieszam agresywnie to ciągnie normalnie i turbo nie słychać po odpusczeniu gazu czy przy zmianie biegów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek1974

U mnie jest podobnie tyle że nie czuje żadnego spadku mocy.Ale jest jeszcze coś jak wyłączam silnik to słyszę przez moment jak coś jeszcze się kręci słychać właśnie szum czegoś nie wiem myślę że to ma związek


Dlatego nie jestem przekonany że to turbina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

piotrek1974 masz u siebie ogrzewanie dodatkowe? Może to pompka cyrkulacyjna? U mnie w zeszłym roku padła. Zanim to zrobiła piszczała a czasem wyła. Zorientowałem się że to ona dopiero jak przy zgaszonym silniku wcisnąłem przycisk na klimatyzacji AUTO który włącza nawiew postojowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności