Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami po wymianie filtra występuje nieszczelność jak mechanik ma za dużo siły i za mocno dokręci obudowę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka lat temu miałem miałem podobny problem w Astrze G. Okazało się, że nie trzymał zawór zwrotny przy pompie paliwowej. Po dłuższym postoju schodziło paliwo z układu. Nigdzie nie mogłem kupić tego zaworku w mojej okolicy, więc zakupiłem zawór zwrotny z pompką do przepompowywania. Zamontowałem go na przewodzie powrotnym. Problem od kilku lat mam z głowy. Koszt to około 25 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umówiłem się z mechanikiem na wymianę filtra paliwa - dawno nie był wymieniany i prawdopodobnie o to chodzi - wraz z odpowietrznianiem na wtorek. Napiszę o rezultatach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filtr paliwowy wymieniony, wraz z odpowietrznianiem. Problem dalej jest

Kilka lat temu miałem miałem podobny problem w Astrze G. Okazało się, że nie trzymał zawór zwrotny przy pompie paliwowej. Po dłuższym postoju schodziło paliwo z układu. Nigdzie nie mogłem kupić tego zaworku w mojej okolicy, więc zakupiłem zawór zwrotny z pompką do przepompowywania. Zamontowałem go na przewodzie powrotnym. Problem od kilku lat mam z głowy. Koszt to około 25 zł.

Można to jakoś sprawdzić? Czy to akurat to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli parkowanie na pochyłości nnic nie zmieniło to raczej nie cofanie paliwa . Pewnie będzie zawór scv czy jak mu tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi