Skocz do zawartości

Słabe ogrzewanie


Gość Calibra 2.0 8v 115

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Calibra 2.0 8v 115

Nie wiem jaki nr i producent kupiłem pompę założyliśmy i tyle, mogę tylko tyle powiedzieć, ze wcześniej była skf,

 

ale to na pewno nie wina pompy wodnej, bo jak wcześniej było słabe ogrzewanie przed wymianą, jest i słabe

 

po wymianie, jedynie to, że nie ma plastikowych łopatek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Calibra 2.0 8v 115

Chcę jeszcze dodać, że dziś sprawdziłem jeszcze raz węże od nagrzewnicy i jeden z nich był gorący, że nie dało się złapać,

 

a drugi był, że można było bez problemu trzymać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Wydaje mi się że Benemu chodziło o złe wpięcie węży od nagrzewnicy.

 

Błąd . Beny myśli , że tu jest jak w nowszych termostatach elektronicznych ( w skrócie nie ma pojęcia o czym pisze )

 

 

 

A co z tym może jeszcze być, bo tak to leci takie letnie powietrze,a gdy załączy się wentylator przy chłodnicy to powietrze leci zimne ,a gdy wentylator się wyłączy to znów leci letnie powietrze.

 

Obiektywnie rzecz biorąc , masz zamuloną nagrzewnicę. Jak przyjdzie wiosna lato , to się okaże , że powietrze jest ciepłe.

Recepta ??? wymiana nagrzewnicy na używkę , luba na wiosnę zalanie chłodnicy wodą z kwaskiem cytrynowym w celu odkamienienia układu.

Jak masz dojście do wytwornicy pary , to będzie łatwiej/szybciej/skuteczniej.

Namacaj rurki od nagrzewnicy. Jeśli górna parzy , a dolna nie . to masz uwaloną nagrzewnicę = to jest plaga w o[plach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vertix,co pisze to wiem.Jak byś czytał temat od początku o ze zrozumieniem to doczytał byś,że nagrzewnica została wymieniona.A po drugie gdzie w Calibrze widziałeś termostat sterowany elekttycznie?Po trzecie,przerbiałem jak pisałem wcześniej takie tematy,bo ktoś po pracach przy silniku źle podłączył węże i takie właśnie następstwa były.Do momentu otwarcia termostatu ogrzewanie było,po otwarciu termostatu i załączeniu wentylatora ogrzewanie znikało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

.Jak byś czytał temat od początku o ze zrozumieniem to doczytał byś,że nagrzewnica została wymieniona.A po drugie gdzie w Calibrze widziałeś termostat sterowany elekttycznie?

 

Nie czytasz co piszę .

 

 

 

nowszych termostatach elektronicznych
l

 

Dotarło ????

 

.Do momentu otwarcia termostatu ogrzewanie było,po otwarciu termostatu i załączeniu wentylatora ogrzewanie znikało.

 

 

Bo nagrzewnica jest do du@#$y.... Nigdy chińska nagrzewnica nie dorówna oryginałowi , bo jest mniejsza....

Tego oczywiście nie wiedziałeś.. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności