Skocz do zawartości
adamwb

Meriva 1.7 CDTI wypadanie zapłonu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. A jakiej firmy masz te wtryskiwacze? Miałem podobny problem wypadał mi zapłon na 3 cylindrze i musiałem wymienić wtryskiwacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam przepraszam że z innej beczki ale gdzieś PAN rejestrował wtryski? I jak można widzieć jaki to był koszt? Regenerowal pan 1 czy wszystkie? Właśnie też mi wtryski nawalaja w moim Oplu i szukam firmy która się zajmuje takimi sprawami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. No niestety jak ma Pani desno to jest kiepska sprawa. Żaden test przelewowy nie da wiarygodności, Trzeba porostu ściągnąć pokrywa zaworów i wyjąc wszystkie wtryski. Podpinanie pod kompa nic mi nie wykazało ze któryś daje więcej ropy czy jakieś inne rzeczy świadczące o zepsutym wtrysk.

Trzeba wysłac do warsztatu gdzie maja specjalistyczny stól bo nie każdy do denso sie nadaje. Wiem z mojego doświadczenia. Dwa lata temu nikt nie regenerował denso bo nikt nie miał części. Obdzwoniłem pol polski i są tylko końcówki włoskie, które tez nie są takie jak maja być. Natomiast jest regeneracja fabryczna, ale denso polska jakos to ukrywa bo raz mowa ze są z raz nie przynajmniej 2 lata temu tak bylo. Udało mi sie dostać fabrycznie regenerowane za 1,3 tys. zł sztuka ale oddać musiałem stare na kaucje.

Mogła by sie pani zaradzić mechanika gdzie wysłać wtryski do sprawdzenia.

A jak ma Pani boscha to nie będzie większego problemu

Edytowane przez michalwww

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Merivach to chyba tylko denso było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi