Skocz do zawartości

Czy to wtryski?


Gość elcia2007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na moje ucho to nie jest normalne . Choć może na żywo to inaczej brzmi .

U mnie klekot występuje na zimnym ale tak od 1800 obrotów. Jak zimniej to wcześniej . Bieg nie ma znaczenia. Na zimę trochę zmieniam styl jazdy. Najpierw wyjeżdżam z garażu , potem bramę otwieram ( oczywiście nie tą garażową ) czasem jakiś śnieg odgarnę . Silnik trochę się rozrusza i turam :-). Zmiana biegów tak koło 1700 do 4 ki. Tak po 2 km już trochę bardziej sobie pozwalam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcia2007

Ja nie wiem u mnie im Zimniej tym ten brzęk jest głośniejszy. Filmik który nagrałam był na zimnym przy około -7 na dworze. Dzisiaj jest 4 stopni na plusie i brzęk jest prawie że niesłyszalny. Dla mnie też to nie jest normalne, latem chodził ciszej, inaczej ale jak Mechanik mówi że nie ma się do czego przyczepić to co ja mogę

Dodam że auto stoi na dworzu cała noc. Zapala bez problemu. Mechanik sprawdził sprzęgło skrzynie biegów i dwumase wykluczył. Ja już nie drąże dalej bo całkiem zwariuje;) będę czekać na dalszy przebieg sprawy. Jak coś się dzieje to jakieś inne objawy się pojawią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie im zimniej tym się nasila.

To podobno nagar w kolektorze. Musisz zmienić styl jazdy i tyle. Dieslem trzeba inaczej jeździć. Ostatnio widziałem jak facet Volvo wyjeżdżał, wyskoczył rano z domu odpalił i meszt . To dopiero był traktor a z tyłu czarna chmura . Pewno jak wraca to jeszcze się nie zatrzyma a już gasi i potem się ludzie dziwują , 150 tysi przebieg stu procentowy a turbo padło albo panewkę obróciło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcia2007

Narazie nie wnikam co to jest za przyczyną, czekam na rozwój sprawy albo coś się zacznie dziać albo mam nadzieję nie;) Tak muszę się nauczyć że jak jest duży mróz to muszę go włączyć na 2 - 3 minuty żeby pochodził. Nie u mnie na szczęście Czarnego kopcenia nie ma, jak zimny to biały dym się pojawia ale to chyba każdy disel;)

Edytowane przez elcia2007

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcia2007

Drodzy Panowie a co myślicie o produktach do czyszczenia wtryskiwaczy lub ogólnie do czyszczenia dislow? Czy to pić na wodę czy faktycznie coś pomaga? Boję się żeby nie zaszkodzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności