Skocz do zawartości

Stukanie podczas kręcenia kierownicą


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

wedlug mnie albo lozysko albo siedzisko mcpersona masz zwalone musisz jechac do warsztatu i wymienic bo ten dzwiek to raczej sprezyna trzeszczy a mozna latwo sprawdzic niech ktos wejdzie do auta i kreci kierownica a ty zlap za sprezyne i zobaczysz ze bedzie mocno drgac i przeskakiwac :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, zrobię Dzięki.

 

[ Dodano: Nie Lut 10, 2008 15:54 ]

no i lipa, żadnych przeskoków na sprężynie nie wyczuwam, na kielichach też nic nie czuć, kolega wspomniał mi jeszcze o maglownicy. Co wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

mam ten sam problem przy skrecaniu w prawo i tylko przy włączonym silniku cos stuka jak zaczynam skrecac w prawo lub energicznie nia ruszam przy wyłączonym silniku nic nie słychać nic nie stuka byłem u mechaników jeden powiedział że drazek kierowniczy drugi ze cos w kolumnie ze tak jakby kolumna sie rusz ale niewie co to jest a to nadal stuka. i co wy na to ale widze ze to nie tylko ja mam z tym problem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam

 

mam podobny problem mi stuka coś z lewej strony przy powolnym skręcaniu (jakby coś stukało albo przeskakiwało). jakieś rady co to może być

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

albo to jest siedzisko albo to sa wyrobione koncowki drozkow w ukladzie kierwania raczej nic innego tak nie idzie oprucz takich elementow musicie to sprawdzic trzeba poogladac te 2 elementy siedzisko amortyzatora moze lozysko sie rozsypalo albo koncowka drazka :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pojedz na stacje diagnostyczna niech ci sprawdza cala zawieche z przodu, za to sie placi 10zl około. Ja bylem to siedzialem w aucie jak mi sprawdzali, musialem krecic kierownica w te i wewte ;) takze patrza tez na uklad kierowniczy, pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem na szarpakach, sprawdzili mi całe zawieszenie, wszystko jest ok. Żadnych luzów.

Powiedział żebym jechał sprawdzić wspomaganie kierownicy. Bo strasznie "jęczy" i tu pojawia się moje pytanie:

Czy dzwięk tego silniczka od wspomagania faktycznie jest tak słyszalny czy jest jakiś z nim problem? Czy to może być przyczyną tego przeskoku na kierwonicy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam,

jestem nowy na Forum. U mnie po wymianie poduszek i łożysk amortyzatora (ASTRA r. 93), ciągle coś stuka przy prawym przednim kole. I to tylko wtedy gdy delikatnie hamuję, bo kiedy wciskam mocniej pedał, znów jest cicho. (klocki i tarcze mam prawie nowe) Sprawdziłem końcówkę drążka i luzów nie ma. Czy winny może być sworzeń wahacza? A poza tym czuć delikatne drgania kierownicy od 120 km/h.

 

Ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności