Skocz do zawartości

Problem z pracą silnika


Gość podgorski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość podgorski

Śliczne dzięki za odpowiedź, za pewnie to samo mnie czeka, 10 wizyta, opcja wymiany wchodzi przez mojego nowego mechanika wraz z zamawianiem. Dobrze że minęło 3 lato od Twojej wymiany, ceny trochę się zmieniły. Dzięki jeszcze raz za podpowiedź, dla innych użytkowników tego forum, życzę Wesołych Świąt. A ja czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, po krótkiej przerwie cd informacji o moim samochodzie. Miałeś rację Michale , 3 wtryski padnięte niby po regeneracji. Trzeba wymienić, żeby mieć spokój 4. Pomiar ciśnienia w normie. Czekam teraz na wymianę i zobaczymy co się zmieni w pracy silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich zainteresowanych w tym temacie. Obiecałem, że zakończę ten temat jeśli dojdę do końca tej naprawy. Nasuwają mi się pewne spostrzeżenia w tym temacie:

1. nigdy nie próbuj regenerować wtryski denso, nie ma żadnej firmy która to dobrze zrobi ( patrz wcześniejsze posty),

2. nie wierz że firma serwis bosch (Dakro) naprawi Tobie wtryski wspaniałymi maszynami,

3. posłuchaj pracy silnika zanim pojedziesz do Twojego mechanika, który może Cię zrobić w jajeczko, słyszysz rechot tzn siedzi wtrysk ( michała filmik)

4. kup nie regenerowane wtryski, nie oszczędzaj, jeśli Cię stać kup nowe i to wszystkie

5.ciesz się że masz już sprawne auto, 2 miesiące naprawy- serwis 1.5 miesiąca i nie zrobione.

6. a najlepiej aby Twoje auto działało cały czas bez jakiejkolwiek naprawy - niestety ten typ pojazdu ma ciekawe problemy

Żegnam, myślę że te rady pomogą Tobie w naprawie auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem do kogo masz żal - chyba decydując się na zakup autka z silnikiem diesla brałeś pod uwagę że ewentualna awaria układu zasilania wymaga sporej kaski, a jeżeli mechowi zasugerowałeś że chcesz tanio naprawić - to masz efekty.

Nowoczesne diesle to nie te sprzed 30 lat które można u kowala naprawić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, widzisz nie mam do nikogo żalu, uważam tak jak Ty, że współczesne diesle są kosztowne w naprawach, ale jeżeli pod logiem firmy znanej stara się wykonać naprawę i niestety nie potrafi jej się wykonać prawidłowo. Jest to dla mnie nauczka na przyszłość aby do końca nie wierzyć takim mechom. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość witek21

Czyli problem głośnej pracy nierozwiązany? U mnie chodzi podobnie ale ja mam benzyniaka.... naczytałem się jak ludzie grube tysiaki wydają na naprawy które nie dają efektu i tylko dochodzi do absurdu wymiany dobrego na nowe.... pogodziłem się że chodzi jak diesel i chyba tak pozostanie bo nie mam pewnego mechanika który by wziął odpowiedzialność ze swoje działania....który wymienia części a efektu nie widać....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż temat w benzynie.

Jaka to benzyna?

Napisz w jakim stopniu jesteś uzależniony od mechaników.

Co umiesz zrobić sam przy silniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności