Skocz do zawartości
kamiloiolo

Co to za przewód

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co za przewód? auto ma lpgpost-55554-0-75917200-1492811497_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewod par paliwa.Powinien byc podłączony do zaworu na kolektorze ssącym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-55554-0-60963900-1492851960_thumb.jpgPrzewod par paliwa.Powinien byc podłączony do zaworu na kolektorze ssącym.

Ok dzieki, zdjąłem przewód powietrza tak jak widac na zdjeciu i nie mam pojecia gdzie go podpiac, patrzyłem szukałem i dupa, moze dlatego ze mam lpg. prosze o ewentualne zdjecie gdzie go podpiac.

Edytowane przez kamiloiolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ci w chamski sposób zlikwidował zaworek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Avernus
      Czy robił ktoś z was może taką regeneracje kolektora dolotowego jak na filmie? Podobno mam "luźną" klapke od kolektora która podczas postoju auta wpada w rezonans (wibrację) powodując dziwny dźwięk. Byłem w ASO i tak powiedzieli i że nie da się tego zregenerować i nowa część kosztuje 3.500zł ! Nie narażając mnie na koszta nie rozbierali tego, ale mam kogoś kto by mi to wykonał i też z góry powiedział o nowych uszczelkach pod przepustnice i kolektor. Film : https://youtu.be/Yj1SGUqj35g,

Film dźwięku z mojego auta :

• Przez renard78
      Witam
      Jakiś miesiąc temu podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka "układ kontroli emisji spalin" Auto nie straciło mocy, nie szarpało, a obroty nie falowały. Metodą gaz-hamulec sprawdziłem i wyszło: P0301 (Zapłon cylindra l - wypadanie zapłonów) i P0313 (Wypadanie zapłonu z powodu niskiego poziomu paliwa). Fakt że benzyny powiedzmy było mało - pojechałem i zatankowałem. Po kilku odpaleniach "żółty silniczek" zgasł. Dodatkowo dla świętego spokoju wymieniłem świece (może był czas i na nie). I wszystko było pięknie do wczoraj. Znowu zapalił się podczas jazy  "układ kontroli emisji spalin". Auto bez jakichkolwiek objawów odpala i jeździ bez problemu. Benzyna zatankowana na 3/4 baku dzień przed wystąpieniem problemu.
      Nie wiem czy znowu zgaśnie po iluś odpaleniach, ale coś jest nie tak, że znowu się zapaliło. Fakt, że tym razem było powiedzmy mało gazu w butli, ale też bez przesady. Dzisiaj zatankowany lpg do pełna. 
      Bardzo proszę o pomoc, za tydzień jadę w trasę i nie wiem co z tym fantem zrobić.
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.