Skocz do zawartości

Nierówna praca silnika ?


Gość JuniorS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JuniorS

Ja Ci nie ubliżam. Czy potrafię ogarnąć auto ? Potrafię ale należę do osób które potrafią zapytać nie mając pewności co do pewnych rzeczy.

 

Co do gazu... Każdy ma swoje zdanie. Są zwolennicy (jak Ty) i przeciwnicy (jak ja). Jedni montują gaz dla oszczędności inni nie wiem może lubią. Nie myślę o nich źle i nie nazywam nikogo bezmózgiem skrajnie naćpanym.

 

Twój samochód Twoja sprawa co tankujesz i za ile. Tak samo przykładowego Janusza auto do którego leje paliwo rakietowe bo ma taki kaprys.

 

Ty masz swoje zdanie o gazie ja swoje. Jeśli auto z fabryki wyjechało z instalacją PB tak ja nie mam zamiaru w to ingerować. Choć po zakupie mam takie prawo. Zrobić co zechcę ;) Ja jestem zdania że jeśli stać mnie na samochód to stać mnie na jego utrzymanie oraz tankowanie. Tak to już działa. Jeśli miałbym jechać 950 km to bym pojechał. I raczej bym nie liczył ile mnie ta podróż wyniesie.

 

Co do ćpania. Wiesz mieszkam w miejscu gdzie Amfy nie znajdziesz. Jest za słaba i ludziom sie jedynie zatykał nos. Tu zrą piko a nie jakąś amfę. Trawa to trawa Ty też ją paliłeś a lsd odpada. Lepszy jest Klonozepan + 2 piwa. Wyrosłem z narkotyków i szczerze nie ma na to czasu.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli auto z fabryki wyjechało z instalacją PB tak ja nie mam zamiaru w to ingerować.

 

Wypowiedź nielogiczna - fabryczny gaz cacy , zamontowany = szajs....

 

 

 

Ja jestem zdania że jeśli stać mnie na samochód to stać mnie na jego utrzymanie oraz tankowanie. Tak to już działa. Jeśli miałbym jechać 950 km to bym pojechał. I raczej bym nie liczył ile mnie ta podróż wyniesie

 

Ale jak będziesz chciał jechać do polski , żeby bzyknąć miłość swojego życia , to taniej ci wyjdzie Hamburg i St. Pauli.....

 

 

 

mieszkam w miejscu gdzie Amfy nie znajdziesz. Jest za słaba i ludziom sie jedynie zatykał nos. Tu zrą piko a nie jakąś amfę

 

Jak na abstynenta jesteś wybitnym znawcą....

 

 

 

Trawa to trawa Ty też ją paliłeś a lsd odpada

 

Znowu zonk . nigdy tego nie próbowałem.

 

Ps. Tylko raz w życiu ludkowie namówili mnie na palenie , ale ponieśli sromotną porażkę ... Narkotyki na mnie nie zadziałały ....

To jest po prostu szajs dla debili , którzy sobie wmawiają ,że to działa...... :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności