Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy problem zostal rozwiazany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adam0855
      Witam Panowie i Panie 
      2 tygodnie temu byłem wyważyć Alufelgi do corsy c1.7dti  potem jechałem z znajomymi  razem w 5  opony są bardzo szerokie prawie wystają za nadkoli i na paru wgłebieniach w drodze po przycieralo mi o nadkola Ale nic szybko nie jechałem. Około 80 na drugi dzień jade do roboty i przy 120 dosyć spore wibracje czuje na kierownicy mówię pewnie mi się odważnik odkleił dziś byłem u kolego i faktycznie koło nie było idealnie wyważone były lekkie różnice od 0 na maszynie  Ale wszystkie koła od nowa wywarzył i wracając od niego ciśnie 120  i znowuż mi wibruje  i nie wiem o co chodzi sprawdziliśmy jeszcze luz z przodu na kołach  to niby luzu są na poduszkach od mcphersona  Ale wyczytałem że przy luzach na poduszkach drgania były by przy małych prędkościach dodam że przed jazda z znajomymi było wszystko w porządku pomóżcie co to może być łącznik stabilizatora  wymieniany był niedawno 
      Czy jest sens jechać na stację diagnostyczną raczej to nie przyniesie odpowiedzi?
    • Przez Tigrrr
      Pomocy
      Od jakiegoś czasu męczy mnie usterka mojego oplaka.
      Jadąc:
      - wyskakuje ikonka z kluczykiem, auto traci moc, nie reaguje na pedał gazu zatrzymuję opla i silnik gaśnie całkowicie
      - lub auto gaśnie w trakcie jazdy bez ostrzeżenia

W trakcie jazdy zmuszony jestem przy wciśniętym pedale gazu odpalać ponownie. MASAKRA

Co najlepsze dziś wracając z pracy droga 75 km auto gasło kilkukrotnie po czym około ostatnie 30 km jechało normalnie.
      Po ostatniej wizycie u mechanika zrobiłem około 250 km po czym objaw pojawił się ponownie
      U mechanika wywala błąd p2149.

Mój mechanik się poddał, nie chcąc narażać mnie na koszty.
      Ręce opadają.
      Tracę już nadzieję na rozwiązanie problemu nie wywalając wartości auta w mechaników.
    • Przez dwajeden
      witam i pozdrawiam przyjaciół z forum

mam następujący problem nie do uwierzenia

poszła mi uszczelka pod głowicą... oczywiście auto zawiozłem do serwisu została wymieniona głowica splanowana nowe termostat pompa wody wszystkie płyny cały komplet nie oszczędzałem tylko wszystko wymieniałem

i co...

nie całe 5 tys km znów auto się zagotowało od razu pojechałem do serwisu oddać na gwarancję bo nie mineło nawet 2 miesiace

sciągli głowice i taki widok jak na zdjęciach po niżej coś chyba wpadło na 1 tłok tylko co ?

może ktoś miał juz z czymś takim styczność bardzo proszę o poradę

klapy wirowe i turbo idealne z tamtąt nie poleciało

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.