Skocz do zawartości

Wymiana foteli z trans sporta do sintry.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Michał chyba to powinieneś poczytać - o tym temacie Kacper pisał. - http://forum.opel24.com/topic/28213-niedzialajaca-elektryka-przednich-siedzen/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Jak podłączysz sterowanie to zacznie ono działać.

Ps. kolor sintry nie ma tu znaczenia w kwestii podłączenia.

 

Ten malutki z fotela.... to może być czujnik zapiętych pasów, którego nie ma w sintrach. Nic mi do głowy innego nie przychodzi na szybko.

 

żółte od napinaczy i poduszek

a czarne od sterowania i grzałki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. kolor sintry nie ma tu znaczenia w kwestii podłączenia.

jacku... mi chodziło o to,że bordowa to wersja CD i tam już są elektryczne fotele-czyli wszystkie wtyczki.W zielonej czyli GLS po prostu z podłogi nie ma tyle przewodów by podłączyć to sterowanie.Stąd pytanie,czy jakoś to można jednak podłączyć.....? mostkować kabelki,rodzdzielić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Ilość kabli jest taka sama.

Nie ma znaczenia kolor ani oznaczenie.

Fotele są tylko różne.

 

 

W zielonej czyli GLS po prostu z podłogi nie ma tyle przewodów by podłączyć to sterowanie.

Wszystko jest. Sam podlaczalem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

. to może być czujnik zapiętych pasów, którego nie ma w sintrach.

Jacenty a tą kontrolkę to niby co uruchamia ? http://s20.postimg.org/8y3n588f1/IMG_20160507_142227.jpg

 

 

Czasami jakiegoś kabelka brakuje i trzeba dorobić, Masz drugą na wzór więc będzie łatwiej.

W schematach prześledź gdzie i przez jakie złącza idą kable i od którego miejsca brkuje.

 

Ja tak namierzyłem ostatnio gdzie kończy mi się instalacja do halogenów. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Kurcze... no brakuje wtyczek.... z podłogi. dla tego zapytałem "co teraz". zrobiłem przecież fotki. :drunk:

Z podłogi masz 4 szt. . (2 czarne, 2 żółte ) i czy to jest 2.2 czy 3.0 to się ten układ nie zmienia.

 

Jedynie fotele się różnią. Bo zwykły golas może mieć tylko jedna wtyczke od napinacza pasa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć.Przełożyłem fotel kierowcy i zonk.... podłączyłem kostki i....

 

Z podłogi wystaje taka wtyczka to której w fotelu nie ma pary.

fe26ef935877.jpg

 

z kolei z fotela zostają bez pary są dwie.

86e9e314a1ff.jpg

 

Generalnie nie działa sterowanie regulacji fotela.

Ma ktoś jakiś pomysł co dalej z tym fantem?

Jeśli się nie da do zielonej GLS to przełożę je do bordowej CD - tam są welury z elektryczną regulacją.Tylko bardzo chciałem w zielonej mieć te wypasione fotele...

do tej z podłogi musisz podłączyć te dwa grube + i masa, a z tej małej kostki tylko jeden do cienkiego z podłogi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej z podłogi musisz podłączyć te dwa grube + i masa, a z tej małej kostki tylko jeden do cienkiego z podłogi

O! konkrety... wybacz,ale potrzebna mi łopatologia.... możesz oznaczyć na fotkach co z czym....? przepraszam,nie chcę wyjść na ignoranta...... ;)

Bardzo dziękuję,że się odezwałeś.Za tydzień zaczynam urlop i w końcu przełożę te fotele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności