Skocz do zawartości
Świst

Bagażnik dachowy do Merivy B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Forumowiczów,

Chcę kupić bagażnik dachowy do Merivy B, takie belki poprzeczne montowane bezpośrednio w miejsce zaślepek na dachu.

Doczytałem już, że do Merivy B powinny pasować także te do Vectry C i Corsy D, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy będą pasowały bagażniki ze starszej Merivy - Merivy A? Na przykład takie:

http://allegro.pl/bagaznik-bazowy-opel-meriva-a-oryginal-alu-f-vat-i6864194908.html#thumb/2

Ktoś może sprawdzał i wie?

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Info odemnie - ori od Merivy B nie pasują do Corsy D, a ściślej to przednia belka pasuje a tylna jest za szeroka, pomimo jakieś tam regulacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema ja kupiLem taki bagaznik miał pasować do a i do b ostatecznie nie pasował gdyż okazało się że jest do a więc możliwe że nie będzie pasował (były zbyt krótkie belki )

http://allegro.pl/bagaznik-cruz-airo-fix-opel-meriva-a-b-adam-i6799107257.html?snapshot=MjAxNy0wNS0xNlQxMDowNTo1NS45MzFaO2J1eWVyO2Y1NTVlZDIyMDgxMjU5YTc4NDRkYTIzODMxMmMwN2QzYTE3ZDlhZGQ1Y2U3MWM4ZTJmZWYxNjhkMzUzOTlkMWI%3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z merivy A nie będą pasowały do merivy B sam to przerabiałem. Za to z merivy A da się założyć do corsy C, corsy D bo mi się udało. Jeszcze podobno też pasują do Insigni, ale tego nie przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze kurcze, to nikomu nie udało się znaleźć jakiegoś rozsądnego cenowo rozwiązania ?

Oryginał kosztuje prawie 600zł więc sporo jak za dwie belki i cztery zamki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież nikt Cie nie zmusza do kupowania oryginału, a po drugie możesz kupić używkę - tak ja zrobiłem i za 280zł zakupiłem ori w eleganckim stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poluję na używany, ale wiele ich nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi