Skocz do zawartości

Blad P0420


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No wlasnie zastanawialem sie nad benzyna ale zalewalem u siebie bak do pelna a blad pojawil sie jeszcze przed zatankowaniem we wladyslawowie, potem jezdzilem na paliwie tamtejszym a dzis jak wrucilem zayankowalem znowu auto u siebie na tej samej stacji na ktorej leje juz z 8 lat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że jest lekko ochrzczona i na krótkich trasach jakie do tej pory robiłeś było to niezauważalne.

Może być też tak że kat się przeczyścił.

Ale najlepiej było by sprawdzić parametry pracy sond aby sprawdzić czy coś się zmieniło.

Bo sam widzisz że niewiele brakowało abyś wymieniał kata.

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie błędy nie wyskakują od razu.

Zapisują się w pamięci ale jeżeli nie są to błędy zmuszające do trybu awaryjnego sterownik to nie świeci kontrolka ale po podpięciu czasem były jako nieobecne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja ci życzę abyś się nie musiał sie dowiedzieć.

Ale jak znam życie to ja bym się wolał dowiedzieć chcąc mieć pewność że jutro po wejściu do auta wtedy gdy będę go najbardziej potrzebował ono powie mi ,,Pa Pa,,

 

I oby się nie okazało że naraz trza brykę sprzedać bo sie usterki nawarstwiły.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, Ja nie potrafię jeździć z świecącą się kontrolką a co dopiero z innymi usterkami, mnie nawet drażni jak kierownica jest lekko przekręcona w prawo lub w lewo wtedy od razu zbieżność robię, już nie wspomnę jak coś puka w zawieszeniu ;)
Autko ma na czas wszystko robione
Po prostu po przejechaniu 800km nie zapalił się błąd więc na siłę nie będę wymyślał, jak stanie się tak jeszcze raz to tak jak pisałem podjadę do mechanika swojego.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, autko śmiga akurat dużo jeździłem w tym tyg. nic się nie dzieje także werdykt jest jeden morskie powietrze corsie nie służyło :D

Tak w ogóle to widziałem, że jest tu na forum taka zakładka jak kupię sprzedam, gdyby ktoś był chętny to mam do oddania prawie nowe (z przebiegiem kilkudniowym) tarcze i klocki firmy Metelli do corsy D i chyba (punto grande i opel adam)

Klocki i tarcze te zakupiłem jeszcze przed wyjazdem po przyjeździe wymieniłem (tarcze były jeszcze w miarę natomiast klocki wymagały wymiany więc zakupiłem komplet polecony przez sprzedawce sklepu)

Niestety klocki podczas jazdy popiskiwały do prędkości około 40 km/h ,podczas hamowania cisza, czemu? nie wiem! moim zdaniem klocki jakieś felerne, mechanik mówi że trzeba by prowadnice przesmarować i będzie ok.

Wkur... się i kupiłem po raz drugi nowe klocki i tarcze i jest absolutna cisza! Tym razem zapłaciłem więcej i sam wybrałem firmę.
Prowadnice oczywiście jak na mój gust pracowały jak i pracują ok.

Jak ktoś chcę to oddam, oczywiście nic za nie nie chcę przy odbiorze osobistym, jeżeli ktoś by chciał żeby wysłać to na 4-paka musi dać za spakowanie i wysyłkę pokryć:)


Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak w ogóle to widziałem, że jest tu na forum taka zakładka jak kupię sprzedam, gdyby ktoś był chętny to mam do oddania prawie nowe (z przebiegiem kilkudniowym) tarcze i klocki firmy Metelli do corsy D i chyba (punto grande i opel adam)

 

To wrzuć ogłoszenie w tym dziale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności