Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kolego za linki.Troche mi się popieprzyły te zamiany bo te 90113108 na SKF32007X/Q to pasuje.Ale jak przerobić dwa symbole łożysk wałka głównego.Łożysko od strony sprzęgła symbol 90522525 55350152 łożysko środkowe wałka symbol 9126362 55561488.Łożyska te powodują duży luz między kołem zębatym a kołem zębatym mechanizmu różnicowego. I to powodowało to wycie w czasie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednego łożyska nie mogę rozgryść mianowicie w/g GM 9126362 7116 078 55561488 716124 .jest to łożysko środkowe wałka głównego.Mam 68 lat i gdy chodziłem do szkoły to uczyli nas rosyjskiego którego nie cierpiałem.Nie chcę rozbierać tej skrzyni jak nie będę miał kupionych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawdopodobnie 6305 2rs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdeczne dzięki panowie.Gdyby przez neta można wysłać piwo.W 2006 roku miałem w laptopie różne katalogi ale padł dysk i wszystko przepadło.Od tego czasu już nie pracuje a firma tez posiadała .

Edytowane przez henryk10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:spoko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Sprawa łożysk rozwiązana.Firma Albeo posiada je w sprzedaż i to w uczciwej cenie.Co skrzyni biegów to nowa jest założona z pozytywnym wynikiem. Przy czasie zamieszczę szczegółowy opis wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz szukać trochę na okrętkę.

http://mdrolamentos.com.br/oferta-ROLAMENTO-DIFERENCIAL-COROA-DIR-E-ESQ-AGILE-CELTA-CLASSIC-CORSA-PRISMA-TIGRA-32007-X-Q-SKF-204512

Jak się wczytasz to zauważysz że łożysko 90113108 jest produkowane przez np. SKF z symbolem SKF 32007 X/Q

Teraz możesz szukać łożyska z tym symbolem u lokalnych sprzedawców, Zamówić jak masz blisko np w inter cars https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3122341715301-32007_X%7CQ_%7CSKF%7C-lozysko-stozkowe.html

Łożyska kupione bez problemu w firmie w Poznaniu.Przy czasie zajmę się naprawą tej skrzyni.Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi