Skocz do zawartości
martin1

Grzyb, nalot przy uszczelce szyby przedniej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pod szybą przednią w mojej corsie c znajduje się dziwny biały nalot. Wiecie co to może być ?

post-50182-0-73082600-1503993453_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się go wytrzeć?

Może się szyba rozwarstwia?

Moze zaparowało?

Na zdjeciu nie wiele widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie szyba była wymieniana i została źle wklejona. Teraz gromadzi się tam wilgoć i przy chłodnych już nocach powstaje para wodna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to wygląda na rozwarstwioną szybę i nic z tym nie zrobisz. Jak dalej pójdzie to tylko wymiana.

Pozdrowonka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to już od 2 lat. Zawsze się zastanawiałem co to może być.

Odpowiadając na pytania:

Nie, nie da się tego wytrzeć ani od strony wewnętrznej, ani zewnętrznej.

Na zaparowanie nie wygląda. Takie coś jest już od 2 lat i nie widać przy tym żadnej wody.

Czyli obstawiacie rozwarstwienie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak jak wyżej czyli rozwarstwienie. Jaki producent szyby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest rozwarstwienie szyby. Nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy trzeba w takim razie wymienić szybę czy po prostu jak będzie już tak rozwarstwiona, że będzie to uciążliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nie trzeba wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez justynaamelia
      Nie działa mi sprzęgło, luźny pedał. Poszło do mechanika została wymieniona pompka sprzęgła i wysprzęglik. Dalej nie działa. Co robić ? 
    • Przez kruchy321
      Witam, mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość . 
      Posiadam wyżej wymienioną Corse C 1.2 twimport, interesują mnie wasze doświadczenia i propozycje modyfikacji układu wydechowego. Mam przerdzewiałą i dziurawą totalnie środkową (dziura zaraz za złączem elastycznym) cześć wydechu, ryczy tak że nie da się wytrzymać. Wpadłem na pomysł że może zamiast naprawiać na oryginał można było by coś zmodyfikować. Interesują mnie raczej niewielkie LEGALNE modyfikacje, ale jestem otwarty na propozycje.
    • Przez Majkalinka
      Nie domyka się szyba po zamknięciu drzwi.
      Na początku nie gasło też światło a po zgaszeniu silnika był pisk informujący o otwartych drzwiach.
      Był uszkodzony styk w zamku drzwi. Odziwo po naprawie światło gaśnie, nie piszczy, ale szyba wciąż się nie domyka.
      Zaznaczę, że programowanie góra dół bez efektu.
      Prawdopodobnie jest to sterownik ze zdjęcia. Kupiłam sterownik na podmianke (ten po prawej) jednak po jego założeniu szyba w ogóle się nie rusza, brak cyknięcia na sterowniku. Czy ktoś słyszał, aby taki sterownik trzeba było zainicjować na kompie? czy próbować zdobyć sterownik z tą samą wersją softu?

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.