Skocz do zawartości
TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

Corsa C Problem z pochyleniem koła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem dzisiaj na ustawieniu zbieżnośći po wymianie amortyzatorów z poduszkami,osłon maglownicy oraz końcówek maglownicy zawsze wszystko miałem w zielonym a dziś niestety nie pan twierdził ze opon nie powinno ciąć bo to nie wielkie uchybienie żeby było w zielonym to trzeba delikatnie rozwiercic mocowania amorów do zwrotnicy ale są nowe i stracę gwarancję wstawiam wynik proszę o opinie czy tak mozna jeżdzić i czy faktycznie nie będzie cieło opony dziękuję wszystkim za uwagę.post-37294-0-74879800-1507194154_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, jak w CC, ale w CB była różnica w ułożeniu górnych poduch amortyzatorów.(180*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w CC obudowa łożyska czyli to ze zdjęcia ale na bank dobrze złożyłem tak jak powinno byćpol_pl_Lozysko-amortyzatora-przod-Astra-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprężyna nie jest czasem uszkodzona?

No i nowy amortyzator też może mieć źle zrobiony otwór.

Ja bym go reklamował jeżeli masz wszystko w porządku ze sprężyną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprężyny są ok ponieważ są całe to jest w sumie 4 zbieżność na tych sprężynach 3 wczesniejsze na zielonym zawsze ta sama stacja amory Trw wczesniejsze również były trw sprawdze jeszcze połozenie obudowy łozyska ze zdjecia

czy na tym wcięciu ma się kończyć sprężyna

post-37294-0-27881600-1507207044_thumb.jpg

Edytowane przez TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomek tuleja od poduszki ma być ułożona rowkiem który zaznaczyłem w załączniku tak aby znajdowała się nad końcem wytłoczeni pod sprężynę na dolnym kielichu amortyzatora.

post-37019-0-06008000-1507207903_thumb.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w prawym od pasażera mam w stronę lampy i zgrywa sie z koncem sprezyny i tu jest kont ok a lewa strona od kierowcy wciecie równiesz jest w stronę lampy i koniec sprezyny sie nie zgadza i tu kont koła jest zły.Adam własnie temu pytałem o ten koniec sprężyny gdyby od pasazera było by złe pochylenie to by było na czerwonym a jest na zielonym o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwróć to wcięcie i będzie dobrze.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi