Skocz do zawartości

Przerdzewiała dziura w sankach


Gość zunior88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przerdzewiałą dziurę w sankach z prawej strony wiem że ta dziurę mam już od kupna czyli ponad trzy lata. Ostatnio wydawało mi się że samochód trochę dziwnie się zachowuje, czy to może być wina tej dziury? Boję się żeby coś się nie stało bo przerdzewienie jest od razu przy mocowaniu wahacza. Dobrze myślę żeby od razu wymieniać te sanki na nowe?

post-48020-0-54145000-1509046551_thumb.jpg

post-48020-0-72535500-1509046577_thumb.jpg

Edytowane przez zunior88

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przerdzewiałą dziurę w sankach z prawej strony wiem że ta dziurę mam już od kupna czyli ponad trzy lata. Ostatnio wydawało mi się że samochód trochę dziwnie się zachowuje, czy to może być wina tej dziury? Boję się żeby coś się nie stało bo przerdzewienie jest od razu przy mocowaniu wahacza. Dobrze myślę żeby od razu wymieniać te sanki na nowe?

Przynajmniej inną sprawną.

Ja bym się dłużej nie zastanawiał bo możesz skończyć tak -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma dziwnie nie zachowywać, skoro dziura jest przy punkcie mocowania wahacza?

 

BTW: jak przeglądy auto przechodziło, jestem ciekaw... w takim wypadku diagnosta MA OBOWIĄZEK zalecenia wymiany ramy pomocniczej zawieszenia, a o podbiciu przeglądu to nawet mowy nie ma.

 

Wymieniaj to, bo jak Ci się wahacz odmelduje, to się gdzieś owiniesz o drzewo albo co gorsza kogoś zabijesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że potwierdzacie moje zdanie, chciałem tylko zasięgnąć dodatkowej opinii. Ciekawe że przez 3 lata nie było tego tak czuć ale może przerdzewiało dalej i zmniejszyło nośność przekroju konstrukcji.

 

Dziury nie widać normalnie przeglądając samochód bo jest pod plastikiem wygłuszającym zamontowanym pod silnikiem i pewnie dlatego przegniło bo przylegało i cały czas gniło.

Dałem do mechanika i mówiłem co ma zobaczyć i stwierdził że jest ok. Chyba muszę zmienić mechanika. Jutro będzie akcja dzwonienia po mechanikach.

 

+ znalazłem na allegro sanki nowe ale z jakiejś firmy NTY. Opłaca się to brać? Dodam że oryginały kosztują 1700 na co mnie nie stać. Polecacie jakąś konkretną firmę?

Edytowane przez zunior88

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności