Skocz do zawartości

Astra J 1.4 sedan 2017 nie przełącza na lpg


Gość PiotrGr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Tomjankes,

rozumiem ze od momentu przeprogramowania nie pojawil sie ani raz problem, nawet teraz jak jest zimno na zewnatrz ?

Bo w moim ASO robia ze mnie wariata i zaczyna mnie to denerwowac, w sobote tam bede jeszcze raz ( juz 5 raz, a mam 80 km do ASO w jedna strone = 800 km w sumie bedzie w sobote )

Mowilem im że przecież znajomy robil to w Gliwicach i nie bylo zadnego problemu ale mowili mi ze to nie dotyczy Pana auto!!! No kuźwa z tego co ja widze wszyscy takie same auta mamy( Opel Astra Sedan 1.4 Turbo z LPG, moja jest z kwietnia 2017 ).....

 

Koniecznie wyślij zgłoszenie reklamacji pocztą za zwrotnym potwierdzeniem odbioru oraz domagaj się pisemnego potwierdzenia wizyty. Teoretycznie mają na to ustawowy czas. Możesz też przedzwonić do Rzecznika Praw Konsumenta, może on coś podpowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc hubkas,

bede jeszcze raz w sobote, zostawiam auto do poniedzialku i czekam. Nastepnie to reklamacja a nawet sąd. Moze dla nich 70 000 PLN to nie duzo ale dla mnie to jest duzo kasy. Zobaczymy co wymysla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do ASO na tarnogorskiej w Gliwicach. Pan z serwisu mówił, że posiadają już aktualizacje oprogramowania sterownika LPG. Jestem umówiony na serwis 28 lutego tak więc zobaczymy.

 

Ps. Dzwoniłem tez do Rybnika, tam nadal nie mają.

Dzwoniłem do tego samego ASO 2 tygodnie temu i mówili,że nie mają i mam czekać aż będzie jakaś kampania naprawcza..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomjankes

Witam wszystkich. U mnie po wymianie oprogramowania problem z przełączaniem LPG ustał. Poprzednie naprawy polegające na czyszczeniu zaworka i wymianie sterownika gazu nic nie przyniosły. Dopiero zmiana softu pomogła i teraz jest ok. Niestety w okolicach Warszawy od naprawy nie było temperatur poniżej -8 więc nie mogę przetestować instalacji w tych warunkach. Pozdrawiam.

Edytowane przez tomjankes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jutro jadę do Hornet Wrocław na wgranie nowego softu do sterownika. Dzięki "Robson_thegreat" za info że mają w Hornecie oprogramowanie, gdyby nie Ty oczywiście nikt z salonu się nie pofatygował mnie powiadomić. Pan z serwisu na moje zapytanie odnośnie softu powiedział że wgrali tylko do jednego samochodu który jest "testerem" i zapraszają mnie na jutro do serwisu. Potrzebują na całą operację około godziny.

Dam znać jutro co i jak w moim przypadku.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Czy ma ktos z was albo czy ktos mogl by napisac co to za program i jaki nr. on ma.

Tu w Berlinie w Oplu uwazaja mnie za glupka, mowia ze to jest niemozliwe a to co ja w internecie i jeszcze na Polskiej stonie pszeczytalem to ......... sami wiecie co oni o tym mysla.

Moja Astra kupiona w Rybniku ma 5-6 tygodni okolo 850 km i tez juz pare razy sie wylonczylo.

Temperatury byly -3; -1 i nawet +1 ale bylo mokro.

Jak jest sucho to jest OK.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Do mnie dziś zadzwonili z ASO z Krakowa (3 tygodnie temu odebrałem nowy samochód i już następnego ranka się nie przełączył przy -3, zgłosiłem problem) jestem umówiony na przyszły tydzień do wymiany oprogramowania.

Napisze co i jak po wymianie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tu w Berlinie w Oplu uwazaja mnie za glupka, mowia ze to jest niemozliwe a to co ja w internecie i jeszcze na Polskiej stonie pszeczytalem to ......... sami wiecie co oni o tym mysla.

 

A co mówią niemieckie fora na tą przypadłość?

Na ich rynek auta się przełączają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności