Skocz do zawartości
henryk10

Interfejs do diagnostyki corsa c jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi błędy pokazuje wszystkie.

Nie tylko od silnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

elm sie laczy zdaje sie tylko z abs i ecm silnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie tego rodzaju.Przy próbie pobrania z Google Play Scan My Opel wyskakują dwie opcje tego programu.pierwsza w cenie 44 zł a druga Scan My Opel Lite bez opłat .Czyżby ten drugi program był wersją demo .Do tej pory nie miałem do czynienia z diagnostyką Opla dlatego o to pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posłałem ci przecież na PW wiadomość jak za 3.60 zł mieć program.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem ten Legato Vgate i jestem ciekaw jak sobie będzie radzić.Posiadam Corsę C 1.2 2001r. w wersji Sport więc ma trochę bajerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak... sport ma tyle bajerów w stosunku do normalnej że głowa mała. Tyle tam naprogramujesz rzeczy że auto samo będzie jeździło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żle się zrozumieliśmy.Corsa nie wykazuje żadnych usterek.Ten interfejs kupuje bo bo w tej miejscowości gdzie mieszkam elektryk na na dzień dobry bierze 60 zł za podłączenie komputera.Gdy kupiłem tę corse nie działa klima.Popatrzył w kompa i powiedział że nic nie widzi.Gdy podłączyłem na krótko wtyczke od sprężarki okazao się że jest uwalona cewka sprzęgła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki kabel zwraca się przy jednym podłączeniu. Warto zainwestować. Ja tak samo płaciłem wiele razy i zazwyczaj nic nie umieli a kasę brali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam temat po zakupie Legato Vgate .Interfejs testowany na tablecie Huawei Media Pad T1 8.0 telefonie Huawei 5 Sony E.Programy pobrałem Google Play Scan My Opel Lite Torge Lite.Z płatnych Scan My Opel ,Torqe.Programy instalowały się bez problemu .Interfejs pracował bez problemu.Bezpłatne mało możliwości kasowanie błędów. W Torqu płatnym dużo możliwości tylko wersja w języku angielskim.Po wywołaniu usterek usunięte.Corsa przed diagnostyką nie posiadała usterek więc nie próbowałem za dużo cudować.Ogólnie biorąc do swojego użytku to może być.Kupiłem go za 109 zł nie z allegro bo za 30zł można chinszczyzne nic nie wartą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest Torgue po polsku.

post-37019-0-39153800-1511197221_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi