Skocz do zawartości

Problemy zwizane z oprogramowaniem LPG - nie przełącza się w chłodne dni


Gość rafto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemekmirocha

Uważam, że w tym konkretnym przypadku można to uznać za wadę ukrytą, której istnienie zostało zatajone. Po Świętach oczywiście zgłoszę to do swojego salonu

a z jakiego salonu jest auto?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że nie istotne z jakiego salonu, nie uwierzę, że przy tej skali problemu w astrach i merivach jest jakiś salon w PL, który nie wie, że takie cyrki są z fabrycznym LPG. Dla mnie jest to ewidentne granie w ..ja, klient zapłacił to niech się buja. Gdyby poszedł pozew zbiorowy o odszkodowania to inaczej by do tego podchodzili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemekmirocha

Myślę, że nie istotne z jakiego salonu, nie uwierzę, że przy tej skali problemu w astrach i merivach jest jakiś salon w PL, który nie wie, że takie cyrki są z fabrycznym LPG. Dla mnie jest to ewidentne granie w ..ja, klient zapłacił to niech się buja. Gdyby poszedł pozew zbiorowy o odszkodowania to inaczej by do tego podchodzili.

Zgadza sie, tylko myślałem że gdzieś ze śląska . Bo tu jest dużo tych aut po leasingu pracowniczym. I ten problem napewno był by zgłoszony.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja auto brałem z W-wy , i te same problemy występują . Nie ma znaczenia gdzie auto było brane znaczenie ma że są problemy ale niby opel nad tym pracuje , zobaczymy co wymyślą ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Imbat1973

Witam po Świętach.

Problem zgłoszony do salonu. Nikt nic nie zauważył podczas użytkowania samochodu demo. Serwis ma się kontaktować ze mną w celu uzgodnienia dalszych czynności. Podobno w miejscowym serwisie nie zgłaszano jeszcze tego problemu. Zaproponowałem konsultacje z serwisami śląskimi, gdzie chyba ten problem pojawił się najwcześniej i jest najbardziej znany. Nie wiem czy serwis z Gdyni skorzysta z mojej podpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Problem zgłoszony do salonu. Nikt nic nie zauważył podczas użytkowania samochodu demo

Oczywiście, wszyscy jezdzili i było dobrze, Ty kupiłeś i już popsułeś ^_^

 

 

Podobno w miejscowym serwisie nie zgłaszano jeszcze tego problemu

Albo jeszcze nikt nie kupił tam auta z LPG albo zwykła ściema, bo co mają powiedzieć ? - sprzedaliśmy z premedytacją nie do końca sprawne auto :P i jeszcze o tym nie wspomnieliśmy klientowi B)

 

 

Zaproponowałem konsultacje z serwisami śląskimi, gdzie chyba ten problem pojawił się najwcześniej i jest najbardziej znany. Nie wiem czy serwis z Gdyni skorzysta z mojej podpowiedzi

Szczerze :?: Wątpię, będą "szukać" przyczyny jak u wszystkich, oczywiście zgodnie z procedurami. Tak więc przeczytaj w wątkach co robią po kolei i zobaczysz kiedy dojdą do wniosku, że trzeba czekać na rozwiązanie z centrali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Imbat1973

 

Oczywiście, wszyscy jezdzili i było dobrze, Ty kupiłeś i już popsułeś ^_^

Albo jeszcze nikt nie kupił tam auta z LPG albo zwykła ściema, bo co mają powiedzieć ? - sprzedaliśmy z premedytacją nie do końca sprawne auto :P i jeszcze o tym nie wspomnieliśmy klientowi B)

Szczerze :?: Wątpię, będą "szukać" przyczyny jak u wszystkich, oczywiście zgodnie z procedurami. Tak więc przeczytaj w wątkach co robią po kolei i zobaczysz kiedy dojdą do wniosku, że trzeba czekać na rozwiązanie z centrali.

Zgadzam się z Tobą we wszystkich kwestiach. Nie liczę na to, że nagle coś się zmieni i mój serwis zrobi coś inaczej niż każdy inny, oczywiście zgodnie z procedurami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię jedno - wiosna przyjdzie i problem się sam rozwiąże, co jest na rękę Opla. Taka jest prawda - mają nas gdzieś! Pięknie mówią, jak chcą sprzedać - później fora ze dwora - problemu nie widzą. To jest poprostu temat dla turbokamery.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności