Skocz do zawartości

Niezależny serwis OPEL Siemianowice - rabat dla użytkowników forum O24


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poszukujemy pracownika!

Firma MarTech, specjalizująca się w naprawach samochodów marki Opel i Ford, poszukuje świeżo upieczonego absolwenta szkoły samochodowej w celu zatrudnienia na stanowisku: POMOCNIK MECHANIKA.

W zakresie obowiązków pracownik będzie miał wykonywanie czynności zleconych przez mechaników, dbanie o sprzęt i narzędzia warsztatowe oraz przede wszystkim chłonięcie wiedzy praktycznej z zakresu napraw mechanicznych.

Preferujemy osoby posiadające ogólną wiedzę z zakresu budowy i działania samochodów w stopniu co najmniej podstawowym. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Nie wymagamy doświadczenia praktycznego (choć byłoby mile widziane) - nauczymy wszystkiego, co jest istotne przy dokonywaniu profesjonalnej naprawy samochodu.

Zapewniamy bardzo wysoki standard pracy, doskonałe warunki socjalne oraz stałą i pewną pensję.

Podstawą zatrudnienia będzie umowa o pracę na pełny etat.

Jeżeli masz już jakąś wiedzę, jesteś osobą szybko uczącą się, ambitną i bystrą, Twoją pasją są samochody, a ponadto chcesz być naprawdę dobrym mechanikiem, prześlij lub dostarcz dokumenty aplikacyjne. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę wstępną, podczas której będzie okazja zweryfikowania kandydata.

W CV prosimy KONIECZNIE o zawarcie następującej klauzuli: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

MarTech 
ul. Jasna 26 
41-100 Siemianowice Śląskie 
http://www.opelford.pl/ 
https://www.facebook.com/serwisopelford/

Dokumenty aplikacyjne proszę kierować na adres firmy, e-mail: [email protected] lub osobiście. W wypadku pytań: tel. 602765478.

Czekamy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość piotrMDC
W dniu 3.01.2018 o 20:16, ArKos napisał:

Witajcie.

Pracuję w niezależnym serwisie specjalizującym się w marce Opel i Ford.

http://www.opelford.pl/

Zakład mieści się w Siemianowicach Śląskich przy ul. Jasnej 26. Zakres usług - mechanika, elektryka, elektronika, klimatyzacja. W okolicy połowy roku geometria 3D.

 

 

Witam serdecznie,

mam problem oplem... Samochód stary, ale zadbany, błyszczący, bez rdzy, mam do niego sentyment.

Pomimo, że żona, mechanicy, znajomi dawno by go chcieli zezłomować to ja dalej go trzymam, pomimo, że mam astre IV do jazdy :)

miałem parę problemów, część z nich została wyeliminowana, ale jeden pozostał i nikt nie chce/nie potrafi mi pomóc :(

Problem dotyczy: OPEL ASTRA F 1.6 8v X16SZ GAZ 96r. ,
Na benzynie na zimnym silniku, gdy postoi przynajmniej 1 dzień, to przy pierwszym odpaleniu od razu gaśnie, czasami dzieje się tak parę razy, za którymś razem odpali, ale obroty szaleją, jak się przegazuje to się stabilizują, ale jak się chce ruszyć (większe obciążenie) to zaraz gaśnie. i tak przez dłuższy czas. Jak trochę pochodzi to już można jeździć normalnie.

Na gazie wszystko działa bez problemu Jak na benzynie gaśnie, a przegazuje się go i przełączy się na gaz to jest ok. Jeździ super, moc ok, nie szarpie, nie gaśnie, jak nie chce na benzynie się uruchomić to awaryjne uruchamianie na gazie działa idealnie - zaraz od za pierwszym razem startuje i można jechać.
Przeszedłem już po 4 różnych warsztatach w ciągu ostatnich 2miesięcy i nic nie uzyskałem.

Co wymieniono:
EGR był wymieniany na inny szrotu) i to samo było, dodatkowo: cewka, świecie, kable, silniczek krokowy, sprawdzono i uszczelniono podciśnienie, wymiana sondy lambda, nastawnik biegu jałowego, czujnik temp płynu chłodzącego, pompa paliwa, filtr paliwa, filtr powietrza, olej, uszczelka kolektora ssącego, zasobnik paliwa, sterownik komputera z działającego samochodu.
na forum znalazłem sytuacje, że winny był parownik od gazu, że przemycał gaz, wymieniłem na nowy. Każda zmiana nic nie wnosiła niestety do problemu. Każdy sugerował inne dziwne rzeczy złomowanie, wymianę silnika :/ Na gazie problemu nie ma, więc to coś co jest odpowiedzialne tylko za benzynę, silnik musi być ok... a może tylko było mówione, że było wymieniane, a tak naprawdę było jak w " będzie pan zadowolony", tego nie wiem... dostęp do części ze szrotów mam, mogę dostarczać...
Czy pomoglibyście mi w doprowadzeniu samochodu do ładu? Będę bardzo wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrMDC
W dniu 23.07.2018 o 17:55, ArKos napisał:

Proszę ustalić telefonicznie wizytę i możemy się tym zająć.

super :) jutro zadzwonię :)

dziś zacząłem podejrzewać, że problem leży w obniżonym odpowietrzaniu baku, przez co robi się małe podciśnienie i po wyłączeniu silnika paliwo powoli spowrotem jest zasysane do baku, jak podjadę to powiem skąd przypuszczenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności