Skocz do zawartości

Niezależny serwis OPEL Siemianowice - rabat dla użytkowników forum O24


Rekomendowane odpowiedzi

Uszczelniacz smoka https://www.facebook.com/serwisopelford/posts/1796849913956825

3 warsztaty albo odmówiły albo nie wiedziały albo podały cenę z kosmosu :D


Przestroga dla wszystkich: https://www.facebook.com/serwisopelford/posts/1798836310424852


Ostra Corsa https://www.facebook.com/serwisopelford/posts/1798414830467000:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arkos - a na tych wałkach rozrządu od corsy - oprócz śladu majonezu jest też coś - czyżby to tlenek żelaza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo powierzchowne, taki nalot. Po przetarciu szmatką schodzi :)


Drugi dzień (niespodzianki) z ostrą Corsą ;)https://www.facebook.com/serwisopelford/posts/1798824427092707

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek musicie mnie nauczyć sztuki perswadowania. :D

Mnie w tym tygodniu opadły ręce razem ze wszystkimi członkami.

Demontaż piast tylnych w Fabii przy okazji wymiany belki tylnej na nie uszkodzoną.

Ja twierdzę że obydwie piasty do wymiany bo z jednego zewnętrznego łożyska bieżnia sama wylata i zostaje pokarcerowany koszyczek z pokarcerowanymi kulkami.

A odpowiedź właściciela jest jaka?

On był na złomowisku skąd przywiózł tę belkę i kierownik złomowiska powiedział że to jest ok. i że on nie ma innych piast i wszystkie które sprzedaje są w takim samym stanie i że nikt nie narzeka i jeździ latami.

 

I teraz reakcja dziadka który przywiózł mi tego złoma jest taka że woła syna (skończone technikum samochodowe) zięcia , córkę i na koniec wnuczkę której to kupili aby udowodnić mi że mam to zakładać ponownie.

Założyłem ,ale tylko po to aby się trupa pozbyć.

Nie ważne że bębny do wymiany.

Nie ważne że węże się proszą o zmianę.

Ważne aby nie ścinało opon z tyłu i belka ze złomu jest lekiem na całe zło.

 

I może to być podobny przypadek co u ciebie.

On płaci i kazuje zrobić jak on chce.

Z tą zapłatą to domyślić się można jak wygląda zapłata po sąsiedzku.

Nie chcę ich widzieć na oczy ale jak to zrobić jak garażuje dwa garaże obok :maruda:

Ja na dłuższą metę nie umiałbym robić w usługach, bo zamiast naprawić komuś coś to prędzej bym trafił za kratki albo do Rybnika.

 

 

Więc pytanie jakich psychologów trzeba zaliczyć aby wytrzymać ciśnienie i nic nikomu nie zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno rozwiązanie:

"Przykro mi, proszę poszukać warsztatu, który podejmie się tej naprawy. My się nie podejmujemy z uwagi na fakt, że po naprawie auto będzie zagrażać bezpieczeństwu. Do widzenia, miłego dnia, drzwi są tam".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę musiał więc teraz na początku mojej ,,koleżeńskiej przysługi ,, zaznaczać że po zdemontowaniu nie zakładam złomu ponownie.

Jeżeli będzie się zastanawiał (ktokolwiek) to nie pomagam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się potem gdzieś rozbije czy owinie wokoło drzewa, to do kogo będzie miał pretensje?

Jak udowodnisz, że nie jesteś wielbłądem?

To TWOJA odpowiedzialność bo to TY naprawiasz i masz wiedzę na temat sposobu naprawy. On ma prawo się nie znać. On tylko umie jeździć i płaci za naprawę. Przyjdzie co do czego to się dowiesz: "Trzeba było mi powiedzieć, to zapłaciłbym za nowe".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda.

Powiem ci że przeczuwając to podczas rozbiórki starej belki coś mi pikało aby te łożyska rozdupić dokładnie aby pozbyć ich całkiem tych bieżni, aby faktycznie były całkiem rozleciane.

Ale liczyłem na to że jednak zrozumieją gdy użyję argumentu że swojej córki na nich bym nie puścił na drogę.

 

No cóż już sobie powiedziałem że to auto u mnie w garażu nie zagości choćby nie wiem co .

 

Najgorsze w tym wszystkim to jest to że człowiek o ponad 10 lat ode mnie starszy czyli logicznie myśląc mądrzejszy o tzw. mądrość życiową tak podchodzi do rzeczy.

Ważne dla niego jest tylko to że na ścieżce u diagnosty pokazało że belka ze złomu jest dobra

Cała reszta już nie ważna.

 

Ot komunistyczne podejście.Byle dzisiaj. A jutro będziem myśleć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności