Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam jeszcze jedno pytanie. Przy wyłączonym silniku (na zapłonie) i wrzuconym biegu wstecznym obraz się wyświetla natomiast po odpaleniu auta i odczekaniu okołówkiem 5 sek. obraz znika. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Edytowane przez soundplayer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Ja mam problem z migającym obrazem z kamery cofania.

Zakupiliśmy kamerę cofania montowaną w tablicę rejestracyjną i do tego mały monitorek. Gdy samochód jest nieodpalony obraz jest idealny ale po uruchomieniu silnika obraz znika i przechodzą pasy. Kamera podłączona pod lampę cofania i monitor też, próbowaliśmy monitor pod zapalniczkę to samo. Nie mam już pomysłów czytałam że można podpiąć pod przekaźnik ale moja astra nie ma takiego przekaźnika chyba że nie mogę poszukać. Bardzo proszę o jakąś radę lub wskazówkę,

Edytowane przez JolkaSz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że alternator wprowadza zakłócenia.

Spróbujcie pogadać z elektrykiem, lub jeśli sami macie na tyle wiedzy, to zastosujcie takie coś: http://allegro.pl/samochodowy-filtr-przeciwzakloceniowy-7a-i6949503276.html

Myślę, że może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wygląda na to, że alternator wprowadza zakłócenia.

Spróbujcie pogadać z elektrykiem, lub jeśli sami macie na tyle wiedzy, to zastosujcie takie coś: http://allegro.pl/samochodowy-filtr-przeciwzakloceniowy-7a-i6949503276.html

Myślę, że może pomóc.

Kupiliśmy filtr ale po podłączeniu między lampą a kamerą nic nie pomaga elektryk twierdzi że trzeba podłączyć pod przekaźnik ale jak pisałam takiego niema. Znajomy ma też taką kamerkę zamontowaną w opel astra ale benzyna i nie ma problemów a my mamy 1.9 CDTI

Edytowane przez JolkaSz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi