Skocz do zawartości
KaKa13_duck

Wymiana rozrządu i pompy wody w Y17DT

Rekomendowane odpowiedzi

Oba paski już z zdjęte. Jezeli ktoś chciałby jakieś szczegóły prosze pytać. Jutro odbieram zestaw INY i składam do kupy. Co do rozrządu mam podane wartosci dynama. A czy ktorys z forumowiczow wymieniał przy okazji pompe wody? Z jaka siła ja dokrecac? I jak naciagnac napinacz w pasku wielokrokowym...żeby nie przesadzic... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, KaKa13_duck napisał:

A czy ktorys z forumowiczow wymieniał przy okazji pompe wody? Z jaka siła ja dokrecac?

24 Nm

37 minut temu, KaKa13_duck napisał:

I jak naciagnac napinacz w pasku wielokrokowym...żeby nie przesadzic... 

2018-09-12_232946.png

2018-09-12_232959.png

2018-09-12_234115.png

2018-09-12_234207.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popma wody dokręcona. Pasek rozrządu zalozony i sprawdzony. Punkty sie zgadzały. Poleglem na pasku ktory napędza klime, pompe wody, oleju sa tam tez 2 rolki. Szukalem schematu jak założyć owy pasek w książce sam naprawiam jednak nie ma. Wydawalo mi sie to zbyt banalne... I nie zwrocilem uwagi jak to leci. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2018-09-13_220758.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super. Dziekuje dzisiaj skladm wszysyko do kupy. Napiszę czy wszystko sie powiodło 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzęt działa i całkiem nieźle tryka. Było trochę zabawy ale się udało. Musze dokręcić jeszcze poduszkę silnika bo jak jadę to słychać silnik ake nie tak jak dawniej. Opuściłem go ale już przy składaniu mialem wrazenie ze powinien pójść w górę jeszcze o 0,5cm. Pogoda sie popsuła więc dziś sobie odpuszczę. Dadam ze podczas pracy na postoju wszystkie odgłosy dochodzace spod maski sa ok. Jeszcze raz dziekuje Adamowi za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi