Skocz do zawartości
Langi

Astra h GTC wibracje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Samochód astra h GTC 2008r silnik 1.6 116km - od jakiegoś czasu mam problem z wibracjami w kabinie, otóż: na biegu jałowym przy dodaniu gazu po moich obserwacjach jakieś wibracje przechodzą na lewarek zmiany biegów i słychać nieprzyjemny dźwięk, który można usłyszeć na zamieszczonym filmiku w min 13, 15, 17min filmiku.

Dodam, że jak przytrzymam rękach lewarek zmiany biegów tak jak pod koniec filmiku, nie ma tego odgłosu. Byłem u jednego mechanika, który stwierdził, że jest naderwana poduszka skrzyni po czym ją wymienił ale efekt jest żaden. Nie mam już pomysłów co się dzieje, jest to irytujące ponieważ podczas ruszania i zmiany biegów na wyższe również słychać ten rezonans. Może ktoś miał podobny problem w astrze i potrafi mi pomóc ? będę ogromnie wdzięczny za wszelkie sugestie i pomoc.

Filmik: https://drive.google.com/open?id=1TJhmQpThdalNegpMj5K-V2d6k2uDasOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poduchy silnika/skrzyni sprawdź.

To nie jest usterka na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poduszki były sprawdzane tak jak napisałem, poduszka skrzyni wymieniona - nic nie pomogło. Nikt nie potrafi tego ogarnać dlatego piszę, może ktoś miał podobny problem i ma na to sposób, pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Partnerem serwisu: fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.