Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem czy coś będzie widać na tym zdjęciu , najwyżej jutro zrobię w dzień , miedzy innymi wygląda to w ten sposób jak w załączniku.

post-58196-0-37988800-1519087231_thumb.jpeg

Edytowane przez AlveR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego najpierw trzeba założyć inne dobre koło i dopiero sprawdzać. To nawet na kiepskiej focie widać że jest zdeformowane.

Na przodzie miałeś uszkodzony wahacz, w tyle najsłabsze (oprócz felgi) jest to co zaznaczyłem wcześniej.

Uderzenie nie było lekkie.

Po czymś takim warto by było zrobić całą geometrie zawieszenia bo to może być nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki może być koszt tego ? Nie wiem czy w ogóle opłaca się robić ten samochód

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O koszty pytaj u swoich mechaników i diagnostów - ceny za usługę mogą się różnić nawet u dwóch mechaników przy tej samej ulicy więc tu już twoja działka.

A ceny części można sprawdzić na popularnych portalach aukcyjnych lub w sklepie internetowym.

Ale najpierw się sprawdza co się stało, co może być uszkodzone, co przy okazji warto wymienić/zrobić - my tu wróżek nie mamy więc to już twój wybór co z tym zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A orientujesz sie moze czy sprzęgło od astry II pasowalo by do I? Mam cala astre II w częściach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku a skąd ja mam wiedzieć co ty masz - już pisałem że ani wróżek ani żadnych szklanych kul tu nie mamy.

Porównaj sobie według katalogu co do czego pasuje. - http://ecat24.com/opel/catalog/models/1/

Masz jeszcze jeden sznurek - https://opel.7zap.com/pl/car/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starczy tego. Za moment zapyta, czy radio będzie pasować albo lampka w bagażniku.

Jest katalog. Szukać i sprawdzać po numerach części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerem serwisu: fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.