Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez hubix1997
      Witam, auto nie chce mi odpalić,
      miałem już kiedyś taki problem i zaczęła mrugać ikonka samochodu z kluczem.
      Pojechałem dziś podłączyć go do opcoma, błąd komunikacji z kluczykiem.

Tyle że teraz jak go próbuje odpalić nie dzieje się kompletnie nic.
      Akumulator ma dobre napięcie, auto nawet nie kręci, w trakcie jazdy do domu auto było sprawne dynamiczne, nic sie nie krztusiło.

Po kilku próbach odpalenia,
      załapało pęd ale strasznie się dusił i zgasł.
      Znowu jak odpalam słyszę tylko jakieś trykanie rozrusznika*
      Czy ktoś się z tym spotkał?
      Mam 157k przebiegu, udokumentowany.
      Filtry wymieniałem w w marcu, olej również.
      były to filtry dość dobrych firm.
      Astra h 1.7 100km 2006r

• Przez misza14001
      Witam , problem polega na tym że sporadycznie pojawia się problem że podczas zatrzymywania się przy wciśnietym sprzęglę nagle obroty same się podnoszą do odcinki zero reakcji na gaz i pomaga wyłączenie silnika i zaraz po odpaleniu problem znika i spokój na kolejne 30 50 80 km.... Blędów zadnych na komputerze , kontrolnie wymieniony potencjometr gazu, nadal to samo, od czego zacząć poszukiwania ?

Astra 1.7cdti Z17DTH
    • Przez Sebu001
      Mam problem z odpalaniem Zafiry A po postoju przez 1 godz. - 6 godz. Muszę go bardzo długo kręcić zanim odpali, a jak już się uda to z rury wydechowej idzie przez chwilkę gęsty biały dym. Po długim postoju, całonocnym samochód odpala od razu i bez najmniejszego problemu.

Najgorzej jest w ciepłe upalne dni. W zimie ten problem, aż tak się nie ujawniał.

Komputer nie odnotowuje żadnych błędów.

Dzięki za jakiekolwiek sugestie.

Sebu
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.