Skocz do zawartości

Centralny zamek: dodatkowe siłowniki


Rekomendowane odpowiedzi

andrzej_m55 sluchaj... tak mi sie wydaje ze ten moj centrlny jest nie oryginalny, bo jak ty mowisz ze za komuterem cos jest to u mnie nic nie ma tylko wszystko jest zaraz kolo bebpiecznikow taka czarna kostka i do niej kable ida...

i zawsze to ona cykala, to ja odlaczylem...

czyli co...

to jest jej wina??

ale raczej nie bo nie mam pradu w tej kostce co do niej jest a powinien byc ???

 

tak to wyglada:http://img684.imageshack.us/img684/2665/dsc00445s.jpg

 

 

mam jeszcze jedno pytanie ... co to jest to...

http://img198.imageshack.us/img198/8735/dsc00443xo.jpg

jest to za schowkiem jak rozkrecilem schowek bo wysoki kumpel nogi za daleko wlozyl i te kable wisialy..

no i eden kabel bialy jest od tego odlaczony

co to w ogole jest i czy to potrzebne

dodam ze jak kupowealem samochod to mial zdjete webasto i czy to czasem nie od tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość andrzej_m55

dodam ze jak kupowealem samochod to mial zdjete webasto i czy to czasem nie od tego

to nie ma nic z tym wspólnego bo sam u siebie zdejmowałem.Chociaż ile wersji tyle połączeń

zaraz może ktoś ci lepiej pomoże bo są tacy co całe auto mieli rozebrane i pamiętają co gdzie idzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pomoze w kwestii bezpieczników:

http://www.ktk.pl/link.php?id=opel_kadett_zarowki

 

wygląda na to, że centralny nie ma bezpiecznika w skrzynce - być może jest gdzies na dolocie zasilania do kostki

 

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 14:59 ]

to jest centralka centralnego zamka i powinna być pod plastikiem prawym przednim przy nogach pasażera - obok kompa silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos sluchaj jak pisalem centralka jest kolo nog ale kierowcy kolo bezpieczniko bo tam wzystkie kable co sa ida do silownkow a to cos co jest za schowkiem to nie wiem co to 4 kablre ida poplatane z czego bialy i brazowy odlacvzone i to cos jest bosha

moze to jest centalka ale od poprzedniej instalacji

i dlatego w nim jest ten zestawe uniwersalny..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, a masz możliwość odpisania jakichś oznaczeń z tego?

na foto wypisz wymaluj centralka centrlanego zamka

6 pinów powinna mieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) prad znalazlem... czerwonykabel od prady przy aku ma bezpiecznik:P to jest jedyny plus.. bo przekrece kluczykiem a w centalce slychac pyk pyk i to tyle a drzwi sie nie zamykaja

czy... jkbym odlaczyl te kable przy drwiach i jak bym podlaczyl do nich zarowke i czy jak przekrece kluczykiem to wtedy zaswiecic sie powinna? bo jutro chyba tak zrobie czekam na porade

 

a to jet to cos bosha

 

http://img13.imageshack.us/gal.php?g=dsc00460tt.jpg

zdj telefonem dlatego slaba jakosc

wpisalem ten caly numer w google i to jest przekaznik do anteny:P no a mam ja tylko odlaczona:P

no ale nadal nie wiem co z tym centralnym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia co to jest... na przekaźnik wygląda

 

central:

jest sterowany masą

impuls jaki sie pojawi trwa ok. 0,5-1s

nie dawaj zbyt mocnej żarówki, bo centralke możesz zabic - siłownik pobiera max 0,5A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kadeta orginalnie centralki robił kiekert - tak jak w astrze F

kolega może ma podmienianą, bo da sie spokojnie zamienić orginalną na wszelakiej maści centralki - tylko przewody podpiąć w niektórych wypadkach trzeba ciut inaczej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności