Skocz do zawartości

Zapach paliwa w kabinie


Gość przemyslawk7@gmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

wartości ohmy i volty ksiązkowe. Ten stary zawór tez był ok. Musiałem rozmontować moją konstrukcję bo z  rezerwy paliwa mi sie zrobilo 1/4. Opary nie miały odejscia i szły do baku co skutkowalo zawyzaniem wartosci paliwa. Teraz smierdzi bo opary ida z rurki i czuc. Jutro mam nadzieje ze przyjdzie filtr to sie zamontuje i powinno byc ok. A jak nie to zamontuje dlugi wezyk ja najdluzszy i wypuszcze go gdzies pod motorem. 

 

Uwazam ze Arek nie ma racji do konca. Bo jak nie ma filtra to sie unosi z wezyka zawsze cos smierdziec bedzie. 

 

Sprawdzilem na sline ale detka od reweru ten zawor i jakos bable sie nie robia nie wiem kiedy on sie otwiera...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to teraz swój rozbierz i zrób manual z regeneracji jak ten

http://astra.myto.pl/dzial-techniczny/napraw-to-sam/323-naprawa-pochlaniacza-par-paliwa-f

27 minut temu, [email protected] napisał:

detka od reweru ten zawor i jakos bable sie nie robia nie wiem kiedy on sie otwiera...

 

Na wolnych w Opcomie jest 0 %

Przy depnięciu na pedał gazu powinno być >0%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bedzie uzywany filtr za 25zł wraz z przesylka. Zamontuje, doczepie dobre przewody paliwowe i powinno byc ok. Duzo czasu juz nad tym siedze....

check sie pali caly czas, ale to wina niedogrzanego silnika. Czemu niedogrzanego? nikt tego nie wie komp tak wskazuje, 3 myslalo, termostaty wymieniala na orygianlne,  cuda. Stwierdzilem ze on tak juz ma, wiecej nie pali a moze to lpg wlacza check nie wiem. Nie ma co sie zastanawiac nad nim. Przebieg ok. 400 pewnie bedzie...

 

na rzadowym przegladzie w neci widnieje w jednym roku przebieg ok 200 a za rok bylo juz 140 :D tysiecy...Auto jest ok nie psuje sie az tak czesto i motor 1,6se 8v :) raz mnie zawiodl :( pekla mu chlodnica :( 

Edytowane przez [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, [email protected] napisał:

check sie pali caly czas, ale to wina niedogrzanego silnika. Czemu niedogrzanego? nikt tego nie wie komp tak wskazuje

 

Ale zaraz masz błąd to trzeba szukać.

Termostat nie ma czujnik uszkodzenia termostatu.

Aby sprawdzić jak działa termostat trzeba chwilę po odpaleniu silnika sprawdzać jak się zachowuje wskazówka (wskazania w komputerze) i jak to się przekłada na ciepłotę węża od termostatu do chłodnicy.

Do ok. 80 st C wąż powinien być w miarę chłodny.

Proste.

LPG ma swój czujnik

Trzeba sprawdzić w programie .

Inaczej to domysły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, [email protected] napisał:

bo z  rezerwy paliwa mi sie zrobilo 1/4

Wytłumacz mi jak to możliwe?

Opary w zbiorniku są zawsze, a poziom paliwa mierzy pływak, który działa tylko z cieczą, a nie z gazem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem . Myślałem, że to przez opary które nie mogą ujść. A inaczej czy jest możliwe aby pod wpływem wysokich temperatur z poczatkowego stanu rezerwy paliwa zwiekszyła sie objetość paliwa co skutkowało wzrost pb na wskaźniku?

Bo jesli tak by było to w sumie na jakis czas mogę znów połączyć 2 krućce, bo śmierdzi, a zawór mam sprawny...

Edytowane przez [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności