Jump to content
wild_elk

świecąca kontrolka żółtego samochodu z kluczem

Recommended Posts

Guest Anonymous

hmmm... a co może być przyczyną jeśli przy włączonym zapłonie lampka ta nie gaśnie po kilku sekundach (świeci sie do momentu uruchomienia silnika)...do niedawna nie było problemu lampka gasła po kilku sekundach a od około tygodnia nie gaśnie po tym jak w trakcie jazdy zapaliła sie ta kontrolka ( teraz w czasie jazdy nie świeci sie)...jeśli ktoś ma jakieś pomysły bądź doświadczenia to proszę o pomoc....pozdro for all

u mnie jest identycznie to samo, w czasie jazdy nie świeci ale nie gaśnie też po przekręceniu w pozycję zapłony, gaśnie dopiero po uruchomieniu silnika :cry:

Guest Anonymous

już wiem czemu zapala się ta lamka. uszkodzony zawór EGR

Guest Anonymous

po wymianie zaworu egr problem zapalającej się kontrolki znknął

Guest Anonymous

Witam,

Czy mogę mieć podobny problem jak Wy? Panowie. Dzisiaj byłem w Bosch Service.

Mam ten sam problem - ta kontrolka z kluczem też mi się pojawia. W Boschu na komputerze stwierdzili błąd P0683 - Sterowanie czasem grzania poza zakresem dopuszczlnym. Wymienili mi świece żarowe i skasowali błąd. Powiedzieli że bedzie OK.

Przejechałem 5 KM i znów to samo - kontrolka z samochodzikiem i kluczem. Olej i akumulator był wymieniany tydzień temu. Co robić? Co robić? proszę help!!!

siemasz, powiedz najpierw czy autko czasami delikatnie "przymula" takie lekkie przerwy w dostawie mocy ? i ile masz przebiegu.

Guest Anonymous

Miałem to samo też mam corse c 1.3cdti i zapaliła mi się ostatnio ta kontrolka,po wymianie świec wszystko już jest w porządku.Wcześniej jeszcze w trasie mi się zapaliła ale po zgaszeniu i uruchomieniu bylo już wszytko wporządku;)

Mam Merive z 2004 roku i kontrolka zapalala sie od czasu do czasu podczas jazdy...

Musicie pojechac do serwisu lub do kolesia ktory zajmuje sie elektronika samochodowa (posiadajacego jednoczesnie komputer rzecz jasna) i on wam wykasuje to...a kontrolka to nic innego jak inspekcja serwisowa...przypomina o wizycie w serwise(wymianie paskow itp.) u mnie np. zapala sie po kazdych przejechanych 30 tys kilometrow..a jak tego nie wykasujecie to po pewnym czasie wogule samochodu nie odpalicie... pozdrawiam

TO NIE JEST PROBLEM Z INSPEKCJĄ SERWISOWĄ CO KILKA TYS KILOMETRÓW.

ponieważ w każdej instrukcji jest wyraźnie napisane jak skasować lampkę palącą się z powodu przeglądu (JUŻ TO KILKA RAZY ZROBIŁEM i nadal mam ten problem)

więc aso nieuniknione. ja też wykasowałem raz i już nic się nie zapala tylko napis "insp" ale po rozruchu gaśnie . corsa 1.2 easytronic 95tys. km. :wino:

Przyłącze się bo mam ten sam problem dziś gdy jechałem zapaliła mi się kontrolka samochód z kluczykiem jakoś tak przy 110km/h czy to może być że występuje błąd 0571, lecz gdy zapale go ponownie to już się nie pali, ale gdy znów będę jechał z taka prędkością to znów się zapala proszę o pomoc

0571 Usterka w układzie tempomatu - uszkodzenie wyłącznika świateł hamowania „A"

Edited by karol255