Skocz do zawartości
janas14

Kupno insigni w benzynie proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić insignię w benzynie pod LPG . Myślę o silnikach 1,4 140ps ( z myślą podniesienia go do 170 ps ) , 1,6 180ps no i 2,8 wow ale czemu nie (1,8 wykluczam miałem w VC to nie jedzie ).
Autko potrzebne mi do przemieszczania się czasami do pracy , zimą na narty ( Włochy ) oraz PL bo mieszkam 50 km od gór . Mój styl jazdy spokojny poza terenem zabudowanym 90-110 kmh , autostrada 140-150 kmh i nie szybciej. Na czym mi zależy to cisza w aucie ( poprzednie mondeo mk4 2,0 bp 4000 obr przy 140 kmh głośno ) rozsądne spalanie lpg, napisze mi ktoś może ile obr ma 1,4 i 1,6 przy 140 kmh ? w sumie ma 6 biegów powinno być lepiej.
Interesuje mnie czy wszystkie 1,4 i 1,6 mają skrzynię M32 ( jak się zachowa podczas tunningu 1,4 do 170 ps ) , jak i czy można zamontować box dachowy do wersji HTB i SED ?
Co do 2,8 to ponoć łańcuch rozrządu wadliwy + zawieszenie i obsługa dyfra z tyłu ale za to bardzo mnie kusi  ?
Roczny przebieg 10-11 K . Miasto małe może 10 świateł na mieści jest he he he. Poprzednie autko mondeo mk4 2,0 145 ps kombi jak do jego osiągów będzie się miała insignia 1,4 140 (170ps ) chodzi mi o wyprzedzanie z prędkości 90-150 kmh .

A może diesla ??

Za odpowiedzi serdeczne dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ten dział.

Przenoszę do właśiwego.

I proponuję teraz poczytać cały ten dział do którego przeniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i panie adamie 1954 szału odpowiedzi tu nie było ............................:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A cóż ja na to poradzę.

Poczekaj.

Może będzie szał z poradami teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chodzi mi o ten wontek ale raczej dział przeczytałem i mało info :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi