Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ostatnio na przeglądzie mechanik zwrócił mi uwagę, że może brakować osłon silnika. Sam nie był pewien, bo chyba nie za wiele insigni do nich przyjeżdża :)  Jednak widać mocowanie - jakby brakowało tutaj osłon.

Mam na myśli prawą i lewą stronę przy samych zderzaku. Tak jak na zdjęciach.  Poszukałem po necie i nie bardzo mogę znaleźć. Czy ktoś może pomóc? Gdzie to kupić? Może ktoś ma do sprzedania? :) 

(Korozja swoją drogą :) Chyba ją trochę ogarnąłem).

IMG_20181008_112951.jpg

IMG_20181008_112945.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za link do stronki. Niestety nie znalazłem tam tych elementów. Może to zaczepy są do czegoś innego :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Magnumek
      Witam!
       Chciałbym zakupić kierownice z Opla Insygnia i stąd pytania.
      Sama kierownica podejdzie do opla Signum?
      Co trzeba przerobić żeby wszystkie przyciski na kierownicy działały z radiem i komputerem
      no i proszę o porady jeśli ktoś miał już taki pomysł
      zdjęcia mile widziane :D
    • Przez Kammerer
      Czołem towarzystwu,

z góry przepraszam za potencjalnie durne pytanie. Otóż tydzień temu zostałem posiadaczem nowej Astry IV Sedan z silnikiem 1.6 Twinport. Dzisiaj przejechałem się po raz pierwszy na myjnię automatyczną (na BP) i z nawyku kupiłem program z myciem podwozia. Do tej pory jeździłem wyłącznie dieslami i nie wziąłem pod uwagę, że Astra IV w benzynie nie posiada dolnej osłony silnika, więc po myciu jak otworzyłem maskę, to się okazało, że cały silnik jest mokry. Łącznie z akumulatorem i pokrywą skrzynki bezpieczników. Lekko spanikowany wytarłem wszystko do sucha. I teraz pytanie: czy woda na silniku to jest dla tego samochodu problem? Powinienem zrezygnować z mycia podwozia na myjni automatycznej? Wycierać po każdym myciu? Z drugiej strony, tak jak pisałem, w tym samochodzie nie ma dolnej osłony, więc woda z kałuży i mokrej nawierzchni i tak się dostaje do komory... Dzięki z góry za odpowiedź.
    • Przez Brakar
      Witam. Jestem nowy więc chciałbym na wstępnie przywitać się.
      Posiadam problem który dostrzegłem dopiero dzisiaj. Jestem posiadaczem Vectry B 96 rok. Problem polega na tym, że tak jak wiecie trochę napadało i ABS zaczyna działać częściej niż zawsze, dzisiaj podczas hamowania na ''Drodze'' musiałem w miarę szybko zahamować i wszystko pięknie auto hamuje,ABS odbija pedał ale podczas dociskania go słychać tak jakby metaliczny dźwięk. Nie powiem zdziwiło mnie to postanowiłem ogarnąć to na normalnej odśnieżonej drodze, na dosyć suchej nawierzchni wciskając hamulec dosyć mocno nic nie było słychać ale podczas hamowania na mokrej nawierzchni już można było usłyszeć delikatny dźwięk.

Z góry dziękujemy za odpowiedzi, Ja i moja Vectra ^^
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.