Skocz do zawartości
Astrowiec

Nowe radio a wyświetlacz. Dorada.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam sprawę z którą nikt nie może mi pomóc.

Na początku dodam że straciłem już 300 zł kupując fabryczne radio do Vectry i mimo wymiany nie pomogło... niby jakaś pamięć w radiu się posypała stare radio fabryczne działa lecz wyskakuje komunikat RADIO SAFE i radio czasem się resetuje, dodatkowo sterowanie z kierownicy nie działa... Kupiłem takie same radio to problem pojawił sie inny... wyświetlacz jest czarno biały, radio się tnie sterowanie z kierownicy działa ale przez chwilę...

Zastanawiam się nad kupnem radia z wyświetlaczem tylko mam problem... jakie radio kupić by działało bez zarzutów, aby działało sterowanie z kierownicy. I pytanko dodatkowe... Podobno po zakupie nowego radia z wyświetlaczem oryginalny wyświetlacz nad radiem który pokazuje godzinę, stacje, spalanie itd wygaśnie... Czy to prawda? Ktoś mi pomoże? Doradzi ?

Po prostu chciałbym aby nowe radio działało bez zarzutów, sterowanie z kierownicy również oraz obecny wyświetlacz który jest nad radiem również aby coś tam wskazywał a nie był czarny czy tam coś...

>> Dodaje zdjęcie podglądowe... posiadam takie radio jak i wyśiwetlacz plus sterowanie z kierownicy jak to na zdjęciu.

65bd3c11580d44a9ba48079245eaf012.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja jest jedna .

Oddaj radio do elektryka i niech ci go naprawi.

O napisie Safe jest na forum pisane więc szukaj i czytaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, adam1954 napisał:

Moja propozycja jest jedna .

Oddaj radio do elektryka i niech ci go naprawi.

O napisie Safe jest na forum pisane więc szukaj i czytaj

Grunt w tym iż radio było i sprawdzonego elektryka.. oczekałem się na termin.. okazało się że w radiu uszkodzona jest jakaś płytka i radio da się naprawić na takiej zasadzie że będzie działać parę min. i zaraz się rozkoduje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi