Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez locarno
      Witam. Mam problem z Vectrą 2.2. Auto nie zawsze odpala po przekręceniu kluczyka. W ogóle nie kręci rozrusznik jak chcę je uruchomić. Dopiero po kilku razach wyciągając i wkładając kluczyk auto za którymś razem odpali. Podłączenie pod kompa wykazało takie błędy:

-P0601
      -B3715
      -B2810
      -U2117
      -U2113
      -U2146

Błędy poduszki i kierownicy wynikają z tego, że kierownica i poduszka jest obecnie zdemontowana.

Licznik na włączonym zapłonie tak wygląda:

Od czego zacząć w tym samochodzie ? Wymienić sterownik na początek lub zobaczyć czy nie został zalany w środku ?
    • Przez Jarek opel vectra
      Witam potrzebuje waszej pomocy panowie.
      Moze ktos sie spotkal z takim nieprzyjemnym przypadkiem i pomoze mi rozwiazac moj problem. 
      W mojej vectrze jest taki problem otoz auto w tej chwili nie odpala a jest tak ze czasem odpali ale jak odpali to odrazy wskakuje na 4 tys. obrotow szybko zgasze i znowu odpale i auto chodzi jak marzenie pojezdze troche zgasze podchodze i znowu to samo nie odpala i jak niechce odpalic to zauwazylem ze na zaplonie po 2 sekundach zapalaja sie wszystkie swiatla stop i wiem ze juz nie odpali nawet jak bym dlugo krecil wszystkie bezpieczniki sprawdzone te elektro wlaczniki tez na komputerze pokazalo mi przepustnice i pedal gazu ale to tez zmnienilem wszystkie styki czyszczone pod maska w bezpiecznikach w bagarzniku takrze. Prosze chociaz mnie nakierowac gdzie moze byc problem. 
      Z gory bardzo dziekuje za rozne sugestie. 
      Pozdrawiam. 
      Dodam jeszcze ze to jest vectra gts c 2.2 147 km 2002 rok. 
    • Przez jony321
      Witam serdecznie.
      Mam pytanie co może być przyczyną pojawiania się takiego komunikatu. Pojawia się podczas odpalania auta i po zaakceptowaniu znika i za jakiś czas  podczas jazdy pojawia się ponownie.
      Było wszystko sprawdzone, styki ok , żarówki odpowiednie niepoprzypalane, o dobrych parametrach. Czy ma ktoś jakiś pomysł lub miał coś podobnego? Z góry dzięki

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.