Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez maniek11
      Witam.W przyszłym tygodniu sprowadzam Astrę 4 z Niemiec.Sprzedający zaproponował mi sprawdzenie za darmo w ASO Niemieckim stanu technicznego auta i wysłanie zdjęć z raportu oględzin.Moje pytanie czy warto ryzykować i zaufać sprzedającemu czy jeszcze raz w Polsce sprawdzić auto przed zakupem.Jeśli tak to co polecacie.ASO Opla czy lepiej warsztat który zajmuje się naprawami Opla.
      Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez dyzio2k11
      Cześć wszystkim,
      Jest to mój pierwszy post, więc chciałbym się przywitać Stworzyłem mały kalkulator służący do obliczania akcyzy i dodatkowych opłat dla samochodów sprowadzanych zza granicy. Na stronie znajdziecie również informacje na temat samego importu, kwestie urzędowe za granicą i na terenie naszego kraju. Strona jest jeszcze w fazie rozwojowej, dlatego proszę o konstruktywną krytykę. Myślę, że ów kalkulator akcyzy przyda się szczególnie tym, którzy planują zakup swojego Opla zza granicą Jak już wspomniałem będę wdzięczny za każdą konstruktywną krytykę. Kalkulator jest responsywny, więc można z niego korzystać na urządzeniach mobilnych. Ps. Holcu, dzięki za zgodę na publikację Pozdrawiam dyzio
    • Przez Dzar
      Proszę o rozkodowanie VIN - W0LGM87M491095792

z góry wielkie dzięki pozdro....
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.