Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Czeka mnie wymiana kzfr może ktoś miał podobny problem i pochwali się swoją wiedzą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto Ci takich ciulstw naopowiadał, że w tym silniku są koła zmiennych faz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silnik pracuje tak samo ja tu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby to delikatnie napisać... Masz dość mierne pojęcie o silnikach i dość niski poziom wiedzy.

Dźwięk słyszalny na filmie nie musi pochodzić od kół zmiennych faz, generować go może kilka innych rzeczy, a w Twoim silniku NIE MA ZMIENNYCH FAZ.

Oddaj to do mechanika zanim coś popsujesz... szkoda Twoich pieniędzy. Znam te silniki, wymagają trochę fachowej troski, ale na pewno nie osoby z Twoimi zasobami wiedzy.

Przepraszam - szczere do bólu, ale prawdziwe. Daj se spokój, oddaj mechanikowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o tym dlatego tu jestem i chciałem zaczerpnąć jakieś pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim należy ten silnik zdiagnozować. Osłuchać, sprawdzić co generuje dźwięk i go usunąć poprzez wymianę wadliwego/zużytego podzespołu. Do tego jest potrzebny MECHANIK, skoro jak sam wiesz nie czujesz się mocny.

Dla Ciebie dźwięk jest taki sam jak na filmie. Dla mechanika już niekoniecznie.

Żebyś zrozumiał, że KTOŚ OBEZNANY musi to zobaczyć, może podam przykład:

Nie świeci światło mijania.

W jednym aucie to spalona żarówka, w drugim spalony bezpiecznik, w trzecim niesprawny przekaźnik świateł mijania, w czwartym przetarta wiązka biegnąca do reflektora, w piątym zgnita masa wewnątrz reflektora, w szóstym uszkodzony moduł nadwozia, w siódmym.... nie chce mi się dalej pisać.

Kumasz już czy nie za bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Peksiu88
      Witam wszystkich. Jestem świeżo po zakupie Signum,który boryka się z następującymi problemami.
      1. Cała kolumna kierownicza rusza się na boki, nie są to duże luzy ale jednak uciążliwe przy szybkiej jeździe.
      2. Czuć że nie spala wszystkiego paliwa, zapach benzyny na wolnych obrotach w trakcie postoju, i delikatnie kości ale oleju ani grama nie bierze.
      3.trzesie kierownica przy dohamowaniu z większych prędkości. W skrócie to tyle proszę o porady bo nie wiem od czego zacząć :-) pozdrawiam :-)
    • Przez kubuszel
      Witam od niedawna posiadam Vectre i wiem że elektronika wariuje, wczoraj zalałem silnik olejem 10W castrol (choc nie wiem czy nie lepiej mobila trzeba było albo lotusa) a od dzis rano swieci mi sie taka kontrolka (foto nizej), co ona oznacza? domyslam sie ze bez podpiecia do komputera mozna gdybac? I jeszcze jedno pytanie przy okazji, ciezko mi wchodzi jedynka oraz wsteczny (czyli na stojacym samochodzie) , wiem ze moze byc kilka przyczyn typu poduszki itp ale mam pytanko czy w tym silniku powinno sie wymieniac olej skrzyni biegow? jak tak to co jaki czas i jaka ilosc oraz jakiej marki najlepiej wlac? chyba ze tylko dolewka ale to tez musze sie dowiedziec jak sprawdzic poziom oleju. Z gory dzieki za pomoc i prosze o wyrozumialosc.

1
    • Przez adam1313
      Witam jestem tutaj nowy i ciezko mi troche poruszac sie po forum mam maly problem z vectra c 3.2 v6,problem polega na tym ze zaczal sie rozsypywac przedni katalizator i mam pytanie czy wie ktos moze gdzie mozna dostac takie cos chodzi mi o katalizator,lub strumienice.Acha mam jeszcze jedno pytanie czy da sie zaprogramowac komputer po zostawieniu samej puszki po katalizatorze.Pozdrawiam i prosze o pomoc
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.