Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-124-spider-spider-nowy-model-124-nie-rejestrowany-2017-super-promo-ID6z4Ju0.html#938142e96e

Kupiłem ten wynalazek bo chodził za mną jak pies. Żona będzie jeździć bo mnie pogonią za takie fanaberie :) Wkleje jak odbiorę. Ale jestem głupi heheheh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne autko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rzecz gustu... :boshe:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda.

Mi się podoba.

Innemu nie musi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

F ix

I t

A gain

T ommorow

:D Tak w ramach rozluźnienia atmosfery :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Polowałem na GT ale trudno było ustrzelić coś bez komplikacji. Tu mam nówkę jednak. Taka fanaberia na stare lata :)

PS

Próbowałem motorów ale nie umiem się przekonać, co skrzyżowanie zwalniam, wyobraźnia widzi że jak auto wyjedzie to nie mam szans, za stary jestem na kozaczenie jednak :)

Edytowane przez mojo333

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, mojo333 napisał:

Polowałem na GT ale trudno było ustrzelić coś bez komplikacji. Tu mam nówkę jednak. Taka fanaberia na stare lata :)

PS

Próbowałem motorów ale nie umiem się przekonać, co skrzyżowanie zwalniam, wyobraźnia widzi że jak auto wyjedzie to nie mam szans, za stary jestem na kozaczenie jednak :)

Teraz na motocyklu trzeba przewidywać i myśleć za dwóch jak nie lepiej, sam jeździłem przeróżnymi wynalazkami od 50ccm po 500ccm już od podstawówki i dalej mnie trzęsie jak ktoś pod oknem jeździ czy na drodze widzę, bardziej Cross/Enduro niedaleko Puszczy mieszkam, ale teraz już nie ma zabawy, kary spore za wjazd do lasu, sporo ludzi się kręci i dzieci. Na pewno nie chciałbym jeździć po mieście, poruszam się busem po mieście mając duże lustra i spore wypukłe (martwe pole)  mimo to motocykle wyjeżdżają nie wiadomo skąd, zawsze jak widzę to zjadę do prawej i przepuszczę. Obecnie poza Quadem ostatnim nie miałem motocykla z 4-5lat, ze dwa lata temu mojego taty dobry znajomy zginął na motocyklu, teraz to jak wspomnę że chce kupić to awantura jest, tyle mam fanu jak któryś ze znajomych da się przejechać kilka rundek jakąś 125-250 2T, nie ma żadnego porównania 60km do 100kg masy motocykla, nie jarała mnie tak jazda Hondą Typer (pasażer) 300km jak na moto po lesie czy polnych drogach :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobione 1200 km w czym 95% bez dachu i jak dla mnie odczucia na prawdę fajne. Ten silniczek 1.4T 140KM daje radę choć  w dechę jeszcze nie cisnąłem z resztą ważniejsze jest tu 240Nm które przy masie 1050kg rwie auto do przodu bardzo dobrze. Spalanie jakie  mi wyszło z dystrybutora to 6.6 przy 120-130 na ekspresówce + ok 100-110 na krajówkach - mniej jak Corsa 1.4. Jak po dłuższej jeździe wsiadłem w Corsę to mi się wydawało że ta Corsa to jakiś SUV :)

Foto z wycieczki nad białoruską granicę :)

DSCF0070A.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, mojo333 napisał:

Zrobione 1200 km w czym 95% bez dachu

Tym to tylko chyba jazda bez dachu.

Bo z dachem kabnka robi się trochę ciasna i można się nabawić klaustrofobii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.04.2019 o 22:10, ArKos napisał:

F ix

I t

A gain

T ommorow

:D Tak w ramach rozluźnienia atmosfery :D

Ponieważ obrażasz mojego Fiata :evil: to Ci napiszę że on jest produkowany na linii Mazdy w Japonii a dokładnie to w Hiroszimie :idea: Składają go malutkie pracowite i zwinne rączki więc bez insynuacji proszę.

:D:grin::grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, adam1954 napisał:

Tym to tylko chyba jazda bez dachu.

Bo z dachem kabnka robi się trochę ciasna i można się nabawić klaustrofobii?

Z miejscem nie jest tak źle a w ręcz jest dobrze. Co prawda oglądaliśmy w zimie MX5 ND, która jest bliźniacza i zrezygnowaliśmy bo nawet mojej drugiej połowie było za ciasno (ciuchy puchowe zimowe). Fiat został kupiony na totalny żywioł wręcz "na głupa". W tej chwili po przejechaniu już odpowiedniej ilości km oboje stwierdziliśmy że da się nam (186 cm + 115kg i mojej połowie 176 cm i 70kg) wygodnie jeździć nawet z dachem. Trzeba (jak z resztą każdym autem) zrobić min 200-500 km żeby na tyle się dopasować aby być bardziej obiektywnym - dlatego nie lubię i unikam jazd próbnych :)

To się tyczy także jazdy bez dachu o której czytałem że 100 no 120 to maks - jechałem 180 a przez kilkadziesiąt km 140 i też jest ok i przy temperaturze 12 stC też jest ok. Trochę mitów sobie obaliłem.

Fakt jednak że jeśli szukasz min komfortu Insigni czy Passata to to nie to.

Jakby ktoś był w Wawie i chciałby zobaczyć jak to jest to chętnie przewiozę bo żadne media nie oddadzą wrażeń, podobnie jak z motorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super bryczka ;-)

ile by kosztowało się przejechać ?

ja mieszkam 60km od Wawy.

szerokości i powodzenia ;-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi