Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, adam1954 napisał:

Tym to tylko chyba jazda bez dachu.

Bo z dachem kabnka robi się trochę ciasna i można się nabawić klaustrofobii?

Z miejscem nie jest tak źle a w ręcz jest dobrze. Co prawda oglądaliśmy w zimie MX5 ND, która jest bliźniacza i zrezygnowaliśmy bo nawet mojej drugiej połowie było za ciasno (ciuchy puchowe zimowe). Fiat został kupiony na totalny żywioł wręcz "na głupa". W tej chwili po przejechaniu już odpowiedniej ilości km oboje stwierdziliśmy że da się nam (186 cm + 115kg i mojej połowie 176 cm i 70kg) wygodnie jeździć nawet z dachem. Trzeba (jak z resztą każdym autem) zrobić min 200-500 km żeby na tyle się dopasować aby być bardziej obiektywnym - dlatego nie lubię i unikam jazd próbnych :)

To się tyczy także jazdy bez dachu o której czytałem że 100 no 120 to maks - jechałem 180 a przez kilkadziesiąt km 140 i też jest ok i przy temperaturze 12 stC też jest ok. Trochę mitów sobie obaliłem.

Fakt jednak że jeśli szukasz min komfortu Insigni czy Passata to to nie to.

Jakby ktoś był w Wawie i chciałby zobaczyć jak to jest to chętnie przewiozę bo żadne media nie oddadzą wrażeń, podobnie jak z motorem.

Odnośnik do odpowiedzi

super bryczka ;-)

ile by kosztowało się przejechać ?

ja mieszkam 60km od Wawy.

szerokości i powodzenia ;-).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...

No to odwaliło mi jeszcze bardziej.

W garażu jest teraz jeszcze Abarth 595 Pista. Pchła ma 160KM i 230Nm i wydech Monza. Ta zabawka jest do drogi przyklejona a w trybie sport ma ciągle ochotę przyspieszać no tak do 200 tylko bo później trzeba czekać i przy 216 się kończą jej możliwości. Taka Corsa C OPC :)

DSCF0376_Easy-Resize.com.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

To też wyprodukowane w Hiroszimie?  :D:D:D
Reflektory przednie można sobie regulować palcami u nóg siedząc na miejscu kierowcy? :D

Ogrzewania tylnej szyby w standardzie nie ma, bo się tylko odwracasz i szmatką przecierasz?  :D

Dobra, koniec szydery  :P

Z całą pewnością musi mieć wyjeb w przód - taka moc na takiego gokarta...

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, ArKos napisał:

To też wyprodukowane w Hiroszimie?  :D:D:D
Reflektory przednie można sobie regulować palcami u nóg siedząc na miejscu kierowcy? :D

Ogrzewania tylnej szyby w standardzie nie ma, bo się tylko odwracasz i szmatką przecierasz?  :D

Dobra, koniec szydery  :P:D

Z całą pewnością musi mieć wyjeb w przód - taka moc na takiego gokarta...

A do uruchamiania wycieraczek mam 2 zdjęcia jedno z Playboy'a drugie z zakonu :D :D :D

Zawieszenie tak twarde że jakbym miał zęby i do tego plombowane to ... plomb bym już nie miał :D

Masa, silniczek o mocy 160KM i szybki wzrost ciśnienia w trybie sport robi z tego auta super zabawkę. Na niemieckiej autosrtradzie mocne sportowe auta go wykoszą ale na polskich z zakrętami mają problem - znajomy w  bmw 6 z 400 konnym motorkiem nie potrafił mnie zgubić. Zabawka dla zdrowo powalonych :D

Zyje się raz szczególnie w obecnym czasie.

Edytowane przez mojo333
Odnośnik do odpowiedzi