Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Opla Corse C. Miał on założone z tyłu lampy, przedstawione na zdjęciu poniżej. Kilka z lampeczek

led jakby spaliło, byłam zmuszona założyć te 'zwykłe'. Mam takie pytanie, czy jest jakakolwiek możliwość naprawy tych lamp Led? Czy są już tylko do wyrzucenia? Nie ukrywam, że bardzo mi się podobały.. Pomoże ktoś? received_306315323639384.thumb.jpeg.3b32079282e3215e42ef807254cea688.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A CrisPell to drugie konto?

Sprawdzę IP na komputerze i będzie ban.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłam pierwsze konto tutaj i raczej prosiłabym o pomoc a nie bana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykorzystałam zdjęcie z Google grafika, to chyba nie przestępstwo? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym drugim temacie jest podobna usterka. Lampy raczej na złom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie. Po co wklejać grafikę z google, zamiast dać zdjęcia własnych? Przynajmniej ktoś zdolny manualnie, jakiś elektronik zobaczyłby jak są zamocowane płytki z LEDami. Czy jest możliwość ich demontażu bez rozcinania lampy czy rozklejania jej w bardzo inwazyjny sposób i wymiany spalonych ledów. A może ścieżka jest upalona i nie świeci jedna sekcja? A tak mamy jakieś zdjęcie z internetu i w zasadzie tyle. Pytanie w zasadzie nadaje się bardziej na portal elektroda niż tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez L3cho
      Dzień dobry

Proszę o poradę na temat oryginalnych lamp z mojej Zafiry B (2009). W czwartek miałem wypadek w wyniku którego uszkodzeniu uległy zaczepy obydwu lamp. Niestety nie posiadam brakujących części, ale wpadłem na pomysł żeby kupić jak najtaniej lampy z anglika ze sprawnymi zaczepami. Czy według was układ tyłu lampy z anglika jest taki sam jak polskiej? Czy myślicie, że magik od spawania plastiku będzie w stanie jakoś wyciąć uchwyt z lampy anglika i dospawać go do mojej lampy? Bardzo mi zależy na oryginalnych lampach w szczególności że jedna z nich ma 3 miesiące.
      Pozdrawiam.

• Przez matis4421
      Witam
      Posiadam Zafirę A 1,8 125 km z 2004 roku w ostatnim czasie zaczął wariować climatronic. Po zgaszeniu samochodu nadal chodzą nawiewy czasem pomaga odłączenie klemy od akumulatora na ok 2 minuty  ,,na chwilę dopóki znowu nie będzie potrzeba włączenia klimy '' . W środku ze względu na ciągłe chłodzenie przez klimę trzeba się ciepło ubrać aby przejachać do tzw sklepu 2 km dalej . Kupiłem drugi panel climatronica i dalej ta sama sytuacja. Proszę o pomoc nie wiem jak sobie z tym poradzić
    • Przez Owad
      Witam! Posiadam Opla zafirę A 2003r po lifcie. zakupiłem żarówki h7 ledowe canbus. Żeby je osadzić w lampie potrzebny jest adapter, który zakupiłem na allegro  https://allegro.pl/adapter-h7-led-bmw-5-e39-opel-astra-g-zafira-a-i7501393442.html albo tu https://allegro.pl/adapter-do-zarowek-led-h7-nowe-modele-opel-m-117-i7503046000.html Niestety ten rodzaj adaptera nie pasuje!!! Dzwoniłem do sprzedawcy i powiedział że do zafiry montowali jeszcze inny rodzaj lamp i podobno nie da rady dopasować adaptera żeby osadzić w lampie. Czy ktos jest w stanie pomóć??? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.