Skocz do zawartości
bad

Nowa Corsa F

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż nie jestem jakimś mocnym fanem Opli, to przyznam, że nowa Corsa zapowiada się naprawdę ciekawie. Stylistycznie przypadła mi do gustu choć nowe modele wchodzące na rynek nie zawsze są przyjmowane ciepło i trzeba się do nich po prostu przyzwyczaić, aby zaczęły się podobać.

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/rusza-sprzedaz-opla-corsy-na-razie-za-odra/m34lqjy

Po części wróciłem trochę z przymusu do GM, bo mam służbową AK od miesiąca. Wrażenia jednak dość pozytywne, choć to najsłabszy 1.4 100KM, ale wersja jakaś nie najgorsza i całkiem przyzwoicie wykonany w środku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.