Skocz do zawartości

Automatyczne światła dzienne Zafira A


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W jaki sposób opcomem włączyć automatyczne światła dzienne w Zafirze A 2005 Z18XE? Przejrzałem różne strony w internecie i nie znalazłem informacji. Większość dotyczy vektr i Zafira B. W opcomie nie mam opcji UEC. Dodaje zdjęcie 

IMG_20190802_162922-1512x2016.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo musi być auto jakieś nowsze jak viki c Zafira b astra h itp. Zafira A czy astra g, Vectra b nie mają tego i twój też. U ciebie realizowane jest to przez przekaźnik skandynawski. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ale mam astrę g X16SZR 1999r i mam automatyczne światła dzienne... A brzęczyk niezapietych pasów kierowcy da się włączyć? Bo robiłem test kontrolki to się zaświeca na desce ta kontrolka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AG masz dokładnie tak samo jak w Zafirze A. Tylko musisz mieć wpięty automat taki przekaźnik skandynawski. Jest nad pedałami hamulca itp. 

Kontrolka może się przy teście zapalać tylko pytanie czy w zapięciu pasów w siedzeniu jest kabelek. Jeśli nie ma to nie ma jak to zadziałać. To auta z instalacją po analogu. Ale osobiście w swoich vagach to dezaktywowalem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Adasiuniunio napisał:

W jaki sposób opcomem włączyć automatyczne światła dzienne w Zafirze A 2005 Z18XE

 

Najprościej.

Kupić na Allegro dzienne z automatem .

Zamontować w zderzaku.

Podpiąć i zapomnieć o problemie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, to za drogo.

Klient jest z pułapu tego oszczędniejszego.

Najlepiej darmo i to z gwarancją :)

 

Niezadługo dorwie filmiki z astry M i dopiero będą pytania.

 

Przecież M będzie to samo, co G, tylko literka inna :)

 

 

Czemu nie szukasz tematów do swojego modelu/pokrewnego?

Zafira a to astra g i nic więcej.Vectra b nie pasi z niczym.

Zaraz modułu DAB będziesz szukać :):)

A UWA już znalazłeś?

To było uszczypliwie specjalnie zadane pytanie.

Edytowane przez ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie nie jestem taki głupi, poprostu chce coś nowego się dowiedziec. Ja37 

możesz nie interesować się moimi postami bo tylko denerwujesz a nic nie pomagasz. Tak jak pisałem w astrze G z 1999r mam automatyczne światła dzienne i myślałem że tu też da się włączyć. A nie gadasz jakieś farmazony. Temat można zamknąć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej astrze g masz poprostu już przekaźnik założony i dlatego. W tym aucie nie da się tego zaprogramowac bo to auto z instalacją analogowa. Nie ma can.  Can jest np w astrze h czy Zafirze b i nowszych furach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności