Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Poszukuję x30xe w bardzo dobrym stanie do swapa z x25xe. Może ktoś z forum posiada ? 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. 

Pewnie już po temacie, ale mam ten silnik po kapitalce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez krzychu0483
      Witam.
      Mam problem z moją Sintrą (3.0, V6, X30XE).
      W zeszłym tyg. postawiłem autko na warsztat w celu likwidacji wycieków oleju (wymieniane były zimmeringi na wałkach i uszczelki pod pokrywami zaworów), oraz wyczyszczenie wybieraka/selektora automatycznej skrzyni biegów. Po naprawach silnik przestał pracować na czwarty cylinder... Sprawdzone komputerem kod błędu 0204 nieprawidłowe napięcie wtryskiwacza 4. Problem występuje tylko przy obciążeniu. Sprawdzane na każdym biegu i uwaga! Na D, 3, 2, 1 zazwyczaj po przekroczeniu 1000 obr/min 4 wtrysk się odcina, a na R nie... nawet jak mu się gaz w podłogę depnie... Na P i N można sobie gazować do woli i wszytko chodzi jak powinno. Sprawdzane było podczas jazdy i na postoju (z zaciągniętym ręcznym). Ma ktoś jakieś pomysły gdzie leży przyczyna tego cyrku?

Dodam jeszcze, że problem występuje na benzynie i na gazie. Wiązka pod kolektorem przetrzepana, wiązki prowadzące do sterownika silnika i gazu prute nie były, ale gdyby w nich leżał problem samo ruszanie kablami powinno wtrysk odstawić....
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.