Skocz do zawartości

Co kupić przyjacielowi na 50 urodziny?


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Nie mam pomysła.

Nie widzieliśmy się ze 20 lat.

Właśnie wrócił ze Szwajcarii i mamy z Kasią zaproszenie na 50-tkę.

Macie jakieś pomysły?

Chłopak jest "techniczny" jak wszyscy z mojego rocznika :)

Rurkowcowi by starczyła kolorowa flaga pewnie, ale to nie ten typ człowieka :)

Pomożecie?

Coś "z jajem" by się przydało, na allegro nic mi w oczy nie wpadło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, jeżeli chłop ma zamiłowanie do dłubania w autach, to widziałbym wykonane własnoręcznie takie coś:

wsa51q880oz01.jpg

 

Piston-Head-Army-Art.jpg?w=1076&h=609&ss

 

Piston-Head-Army-Pilot.jpg?w=609&h=609&c

 

Piston-head-Army-Art-3.jpg?w=463&h=343&s

 

72990703_536555916921927_509160472565768

 

Pozbierać trochę gratów, których pewnie masz od zaje*ania, przemyśleć co da się zrobić i jazda :) Dla mnie to jest fantastyczne!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż całkiem fajny może zna zrobić ze starego łożyska. Rozcinany bieżnie w "C". Grzejemy palnikiem do czerwonego. Prostujemy na kowadle. Szlifujemy by nadać kształt. Twarde to i pozadne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz więcej powiedzieć jaki to typ człowieka, posiada auta czy jeździ też motocyklami, coś do domu na półkę czy bardziej coś osobistego? Jakiś alkohol, dodatki do samochodu/motocykla, dobre Whisky, cygara jakieś dodatki skórzane, portfel, saszetka, męska solidna szkatułka. Można kupić takie kupony na jakąś jazdę super autem, czy do driftu/tor, fakt nie ta pora roku też ;) 

 

https://allegro.pl/oferta/kanister-barek-prezent-na-kawalerski-karnister-8532912093 

 

https://mygiftdna.pl/ZestawPortfel/Elegant?gclid=EAIaIQobChMIs6WXrpK45gIVibbtCh07QQUEEAQYASABEgJC5PD_BwE 

 

https://www.murrano.pl/karafka-z-grawerem/zestaw-do-whisky-karafka-ze-statkiem-4-szklanki-z-grawerem-urodziny?gclid=EAIaIQobChMIs6WXrpK45gIVibbtCh07QQUEEAQYBCABEgINr_D_BwE 

 

Fajne te bajery co wrzucił Arkos, też taki stół z bloku silnika/tłoków.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć, dawno się nie widzieliśmy.

Byliśmy razem w wojsku, on chłop z gospodarką był auto dla niego miało jeździć i się nie psuć, jak jest teraz - nie wiem.

Gospodarką zarządza żona, on w Szwajcarii jest kimś w stylu brygadzisty też sprawy ziemskie.

Nie mam zielonego pojęcia, jakie ma teraz upodobania.

Prezent nie może być za duży/ciężki, jednak do łańcuchowa będę jechał na tą imprezę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w gospodarce robi to konkretny gość. Ja bym stawiał na dobry alkohol w dobrej oprawie. Zawsze spory arsenał w barku przydatny a goście mają różne gusta, nawet jak sam nie poczęstuję się to inni wypiją ;) A takie różne opakowania, konstrukcje cieszą oko i wtedy często się sięga po dobry trunek.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności